Читати більше
Дубно зустрів учасників симпозіуму...
Державний історико-культурний заповідник "Дубенський замок" зустрів учасників живописно-графічно-скульптурного симпозіуму. Місто Дубно вітало своїх гостей.
Сонячна погода, творчий настрій підштовхували учасників ознайомитися з експонатами замку, його територією, перейнятися історичним простором цієї землі. Прес-конференція митців, журналістів, господарів та гостей замку стала початком роботи творчого заходу, який цього року відзначає своє десятиліття..
Вже десять років "Дубенський замок" в своїх стінах приймає творчих майстрів з різних міст України, які вивчають історію рідного краю, своїми роботами прославляють цю історичну пам’ятку, даруючи місту частину своєї творчої душі.
Директор історико-культурного заповідника Леонід Кічатий зазначив, що подібні заходи, як цей творчий симпозіум, не тільки рекламують нашу спадщину інформаційно, привертаючи увагу більшої кількості туристів, але дають можливість поповнювати музей новими експонатами. І перший подарунок від творчої групи був зроблений художником графічного дизайну Андрієм Будником, який подарував заповіднику каталог та офорт "Український філософ Григорій Сковорода" від відомого українського художника Віктора Романщака. І це тільки початок. Попереду робота скульптора, який почав працювати з каменем, роботи художників, які подарують свої пейзажні відчуття.
Після прес-конференції дуже цікаву історичну екскурсію по музейному заповіднику провела екскурсовод Наталія Мельничук, розповівши про значні історичні події, які були пов’язані з життям замку. Це ще додатково надихнуло митців на творчість, на нові ідеї.
Ну що ж, побажаємо всім учасникам успіху на творчій дистанції!
#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше