Другий Автомайдан у Чикаґо

16 лютого 2014
Galyna Ugryna

На другий Автомайдан!

За прикладом українських автомайданівців, які згуртовуються для протестних акцій у рамках різноманітних методів вияву волелюбності народу,його єдності у боротьбі за демократичні зміни на Батьківщині, чиказькі українці уже вдруге поспіль показують солідарність із земляками. Організатором Автомайдану у Чикаґо стали брати Глебіви, Михайло і Андрій, які й на українському Майдані попрацювати встигли і у Чикаґо творять його волю. Зібралася на  проїзд містом колона  з 50 автомашин, прикрашених українською державною символікою. 

Народ був здебільшого молодий, але і ми, їхні батьки за віком, тримаємо руку на пульсі справ у нашому Краї  та покутуємо те, що вистарало наше покоління...

Знаменно, що збір відбувається біля церкви св. Володимира і Ольги, де священики творять спільну молитву за українську щасливу долю. На цей раз з нами молився і здійснив разом з усіма автопробіг отець - крилошанин, настоятель храму Олег Кривокульський.  

Чудове видовище - українські синьо-жовті, бандерівські червоно-чорні прапори і прапорці, писані на автівках  гасла, прикріплені тризуби до номерних знаків - притягувало погляди американців, а свої - при зустрічах - сигналили на знак схвалення акції.

Маршрут був звивистий, великим трикутником охопив давнтавн міста. Колона рухалася не дуже швидко, бо й суботні затори, і світлофорні зупинки. Тим краще було для нас. Кожний зустрічний бодай поглядом ковзне по такому параду та ідентифікує колористику символів з побаченим по телевізору, адже українські новини тепер є часто на американських телеканалах. Побачить - схвалить- підтримає, бо американець любить свободу.

Берегом озера на одному зі з’їздів вилаштувалися наші автівки. Люди під проводом священика знову помолилися, заспівали Гімн України і повернулися довгим берегом у місто. Проїхалися великими кварталами столиці Середнього Заходу і попрямували до місця попереднього збору. 

На червоному світлі світофору у пасажирське віконечко постукав мені поліцейський на велосипеді: “Could you tell me, what kind of the parade is here?”

“We are Ukrainians and this parade is one of the  symbols of support our Motherland in fighting against the dictator "- відповіла я. Він посміхнувся і помахав вітально нам рукою.

Тепло попрощалися ми на парківці біля церкви, розуміючи, що зроблена нами справа - крапля у морі, проте наші брати в Україні чекають підтримки з усього світу і отримують її.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше