Досвід конфлікту Грузії й Абхазії та висновки для України

18 вересня 2015
Редакція
Мамука Арешидзе, директор "Центру кавказьких стратегічних досліджень", засновник "Клубу вільних експертів", автор і ведучий програми "Палітра Кавказу" (Палітра-ТБ), докторант Грузинського технічного університету. 
 
Консультант програм та проектів Євросоюзу і ООН: спільного проекту ЄС і ООН з розвитку у форматі COBREM "За громадянську гідність" (2013), проекту NDI з розробки законодавчої бази з питань соціально-економічного розвитку гірських регіонів Кавказу (2011), проекту ООН "Громадянський форум – за мир і розвиток, регіональний контекст – виклики та перспективи" (2011). Керівник проекту "Стамбульський процес" при міжнародному центрі з конфліктів та переговорів (ICCN).
 
Автор низки публіцистичних робіт та документальних фільмів. Лауреат державних і міжнародних нагород з журналістики й конфліктології. 
Форум "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури" проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю. Форуми "Ukraine Lab" організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією "Інша Освіта" в рамках проекту "Діалог заради змін" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Реєстрація на лекцію з 9.30. 
 
За додатковою інформацією звертайтеся до прес-координаторки MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлани Ославської: 
svitla.ilchenko@gmail.com
+38 068 855 40 58,
+38 066 773 41 61
 
Довідка: 
 
13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську. Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах. 
 
www.facebook.com/inshaosvita

Лекція відбудеться 22 вересня в "Арена Центрі" по вул. Незалежності, 46 о 10.00 в рамках форуму "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури".

Читайте також:
Документальні кінопокази про мігрантів "У пошуках дому"
13-й міжнародний MitOst-фестиваль відбудеться в Івано-Франківську
У Кам'янці-Подільському відбудеться міжнародний культурний форум
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше