Досвід конфлікту Грузії й Абхазії та висновки для України

18 вересня 2015
Редакція
Мамука Арешидзе, директор "Центру кавказьких стратегічних досліджень", засновник "Клубу вільних експертів", автор і ведучий програми "Палітра Кавказу" (Палітра-ТБ), докторант Грузинського технічного університету. 
 
Консультант програм та проектів Євросоюзу і ООН: спільного проекту ЄС і ООН з розвитку у форматі COBREM "За громадянську гідність" (2013), проекту NDI з розробки законодавчої бази з питань соціально-економічного розвитку гірських регіонів Кавказу (2011), проекту ООН "Громадянський форум – за мир і розвиток, регіональний контекст – виклики та перспективи" (2011). Керівник проекту "Стамбульський процес" при міжнародному центрі з конфліктів та переговорів (ICCN).
 
Автор низки публіцистичних робіт та документальних фільмів. Лауреат державних і міжнародних нагород з журналістики й конфліктології. 
Форум "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури" проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю. Форуми "Ukraine Lab" організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією "Інша Освіта" в рамках проекту "Діалог заради змін" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Реєстрація на лекцію з 9.30. 
 
За додатковою інформацією звертайтеся до прес-координаторки MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлани Ославської: 
svitla.ilchenko@gmail.com
+38 068 855 40 58,
+38 066 773 41 61
 
Довідка: 
 
13-й міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську. Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах. 
 
www.facebook.com/inshaosvita

Лекція відбудеться 22 вересня в "Арена Центрі" по вул. Незалежності, 46 о 10.00 в рамках форуму "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури".

Читайте також:
Документальні кінопокази про мігрантів "У пошуках дому"
13-й міжнародний MitOst-фестиваль відбудеться в Івано-Франківську
У Кам'янці-Подільському відбудеться міжнародний культурний форум
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com