Доставка продуктів та готової їжі в Сумах

9 квітня 2020
Редакція

 Якщо вільного часу вдома обмаль, дуже шкода його витрачати на кухонні справи. Іноді відчуваєте себе недобре або дуже зайняті іншими клопотами. Часом день здається божевільним, особливо коли на роботі аврал або маленькі діти захворіли і весь час потребують присутності мами. Є жінки та чоловіки, в яких процес готування їжі викликає труднощі і відразу з перших хвилин. Настав той час, коли не треба змушувати себе готувати їжу. Доставка продуктів із супермаркетів або готової їжі, яку привезе кур'єр, обраний на Kabanchik.ua, поліпшить настрій і дозволить трохи перепочити. 

Коли звертатися по допомогу

1. Ви пізно повертаєтесь додому, займаючи посаду керівника. Увечері хочеться прийняти душ та швидше заснути, а не йти до кухні. Замовлення, зроблене зранку або в середині дня, буде виконано своєчасно і ви отримаєте смачну вечерю.

2. Бажаєте зробити сюрприз коханій дружині, звільнивши її на вечір від каструль і пательні.

3. До вас неочікувано зазирнули друзі чи родичі. Хочеться дізнатися про новини з їхнього життя, а не стояти до людей спиною, готуючи щось нашвидкоруч.

4. Можливо, ви не бачите в собі кулінара і віддаєте перевагу харчуванню у громадських місцях, купівлі напівфабрикатів. Доставка кур'єром з Kabanchik.ua зробленого замовлення спростить весь процес.

5. Шкільні канікули, вікенди – це період, коли дітки вдома. Багато хто обирає активний відпочинок або ігри у родинному колі. Витрачати півдня на готування їстівного для всієї родини згодні не всі батьки. 

6. Застудилися, замучив ревматизм, виникли деякі проблеми з нижніми кінцівками або щось інше? Похід на кухню перетворюється в скрутну подорож, а на стояння біля плити не вистачить сил. Потрібен помічник, що потурбується за вас. Якщо поряд нема рідної людини, добрих сусідів, звертайтеся на «Кабанчик».

Звідки робиться доставка

    •    Супер- та гіпермаркети. Вам складуть замовлення і привезуть звідти, де є доставка. Але вона працює не в кожному продуктовому маркеті. Друга причина, що може викликати незадоволення службою – вам продадуть не кращий товар. Коли давати завдання конкретному виконавцю з «Кабанчика», можна обмежити вибір, орієнтуючись на якість і свіжість продукції, колір овочів або фруктів, жирність чи дієтичність м'яса, вагу. 

    •    Продуктові ринки. Прихильникам домашньої молочної продукції, свіжого сала, нещодавно зловленої риби, овочів, фруктів, ягід з власного городу, які не можуть самостійно відвідати ринок, допоможе виконавець з Kabanchik.ua. Найчастіше для цього обирають представниць жіночої статі, які безпомилково вміють оцінити якість продукту та ще й поторгуватися з продавцем. 

    •    Аптечні товари нерідко замовляють онлайн. Все залежить від порядності провізора: він може запропонувати всі види розфасовки товару або навмисно продати найбільшу упаковку, що коштує дорожче. Якщо відмовитися від інтернет-замовлення і доручити цю справу кур'єру, він спочатку дізнається, в яких упаковках є в наявності ліки.

    •    Об'єкти громадського харчування (кафе, ресторану швидкого харчування, піцерії). Мабуть, кожен з нас хоч раз побував у «МакДональдсі», в «Домінос Піці», «Мамаміа», де введене швидке обслуговування клієнтів. Ці ж продукти замовляють додому.

Найближчий помічник – Kabanchik.ua

Ми знаходимося на відстані оформленого завдання. Зареєструвавшись на сервісі, ви на протязі 2-3 хвилин розміщуєте на ресурсі задачу для кур'єра. Зробити це можна також з мобільного гаджета, якщо попередньо завантажити додаток. 
Обирайте достойних виконавців серед охочих! Обговорюйте деталі завдання у чаті, телефонній розмові або електронній переписці. А разі сумнівів відносно сумлінності та адекватного сприйняття інформації виконавцем ви маєте право відмовити одній людині, обравши іншу.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше