Донеччан в "ДНР" чекають тортури і підвал

20 липня 2015
UAPOST.US
Параноя косить ряди терористів, які окупували Донбас – вони почали шукати шпигунів серед мирного населення, яке, не маючи коштів для проживання на мирних територіях, почало повертатися туди, де їхнє життя щодня наражається на небезпеку. 

Так, депутати "ДНР" на позачерговому пленарному засіданні "народної ради" створили "Тимчасову комісію з питань сприяння у виявленні загроз державній безпеці, інтересам Донецької Народної Республіки та її жителів". Мета створення комісії – контроль за прибулими з України чи інших територій людьми, на кого впаде підозра в агентурній діяльності або сприянні організаціям, що завдають шкоди "республіці". 

"Зараз в ДНР повертаються багато людей з території України та інших місць. І в багатьох місцях відбуваються саботажі. Ми повинні працювати в цьому напрямку, протистояти агресії, яка спрямована проти нас. Комісія розглядатиме питання причетності певних осіб до структур, які завдають шкоди нашій державі, – розповів журналістам "депутат народної ради", автор проекту Андрій Мірошниченко. 

Нагадаю, що спричинило появу цього "законопроекту". 14 липня в Донецьку був поранений Юрій Сивоконенко, один з ідеологів "ДНР", а також один з кандидатів на пост глави "ДНР", нині – голова спілки ветеранів Донецька "Беркут". На Сивоконенка напали на вулиці Панфілова, невідомі застосували автоматичну зброю. Нападникам вдалося втекти. В результаті нападу терорист отримав поранення в руку, а його помічник отримав поранення в шию. У той таки день вранці в районі заводу "Топаз" в Донецьку під час руху був підірваний Range Rover, за кермом якого перебувала секретарка ватажка "ДНР" Олександра Захарченка – Олена Філіппова. Місцеві припускають, що підрив секретарки міг бути попередженням самому Захарченку. 

Складно вірити в обіцянки "чесного суду" від "сепаратистів". Досить згадати лишень, як "народні захисники" віджимали квартири та машини, а їхніх власників кидали у підвали, калічили або позбавляли життя. Досить було належати не до "єдиної расово вірної" конфесії УПЦ МП, мати у сумці український прапорець або просто не так подивитися на "ополченця" – і запросто можна було опинитися "на підвалі". Так постраждали протестантські пастори Хомченко та Косяк, священик УГКЦ Тихон Кульбака та багато інших.

Зараз в Луганську за надуманим звинуваченням у шпигунстві бойовики утримують в підвалах журналістку Марію Варфоломеєву, яка залишилася в місті, щоби доглядати важко хвору бабусю. До речі, бабуся Марії, за словами луганчан, повісилася після того, як дівчину захопили в полон. Так що, донеччани – кожен з вас може стати фігурантом справи про "агресію проти молодої" фейкової "республіки". Те, що ви не причетні до жодних актів агресії, перепоною для бандитів не стане. Під тортурами в катівнях НКВС ламалися і зводили поклеп на себе і друзів тисячі людей, а бойовики дуже поважають методи "роботи" своїх ідейних вчителів... 

Автор: Дмитро Снєгирьов
(via)


Радимо вам також почитати:
"Великий комбінатор" з "ЛНР" мститься на мешканцях підконтрольних йому територій
Хто бреше українцям про кількість загиблих військових в боях на Донбасі?
Эхо войны
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com