Дональд Туск заговорив українською

23 червня 2017
UAPOST.US
Президент Європейської Ради Дональд Туск перейшов на українську мову, щоб звернутися до громадян України.

Туск привітав громадян з отриманням безвізового режиму, а також подякував за рішучість у європейському виборі і мужність українців.
 
uapost.us


 
"Дорогі українські друзі. Я хочу вас привітати та подякувати вам. Привітати з тим, що, попри драматичні обставини і різні перешкоди, незважаючи на війну на сході України, ви змогли отримати безвізовий режим. І хочу подякувати вам за вашу проєвропейську рішучість. І мужність, з якою ви захищаєте вашу незалежність", — сказав Президент Європейської ради.

Він наголосив, що за ці успіхи українці заплатили також, на жаль, і кров’ю.

Також голова Європейської Ради зазначив, що Україна заслуговувала всього, чого досягла і має право розраховувати на більше.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше