Домінування "я"-логіки або трохи про Баланс

1 червня 2014
Юлія Василів
Хотілося кричати: «Почуйте мене».  Хотілося вести довгі монологи – і вони таки були, самі із собою були: «Стільки всього зроблено, стільки зусиль та праці… і це ТОЙ результат, та віддяка? Чи варто було?»

Хотілося зрозуміти – і розуміння не було. Натомість була образа на все, що могло мати дотичність до нереалізованих  очікувань.

Хотілося себе оправдати – а не вдавалося. Хотілося зробити винним когось -  але не допомагало.  Лише на мить було якесь дивне полегшення, та воно мало більше вигляд самообману і просто слабкодухості.

Хотілося… щоб все йшло по плану… Але що таке той план? Чим він такий  винятковий, щоб не підлягати змінам чи корекції?  Він  - лише сукупність вражень, пунктів для реалізації, усталених норм і ще безліч всього, але що за цим?  Найчастіше за цим навіть немає справжніх прагнення та віри… За те море претензій на самоствердження.

Хотілося, щоб індивідуалізм відбувся. Неусвідомлено хотілося. У словах надто часто було «я» і в голові лише думки про себе геніального. І все. Була ще образа, обгрунтування образи, але суть не в тому. Суть полягала у падінні індивідуалізму як сліпого покладання на себе, думання про себе і реалізація себе. Не думайте – усе це має місце за умови здорової концентрації в людині. В іншому випадку-крайність, яка дуже швидко стає очевидною…

Хотілося, а не відбувалося. Можливо, для того, щоб почалося справжнє життя в сенсі бачення більшого, важливішого.  В сенсі прийняття та усвідомлення, внутрішнього зростання  і вміння БУТИ, а не вимагати реалізації пунктів чогось, часто не свого  і, можливо,  навіть неусвідомленого сповна.

Не відбулося – і до кращого. Те, що все це «до кращого», стане зрозуміло згодом… А поки що образа, сум і нерозуміння – як ще один етап нашого зростання у вимірі часу… 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше