Долорес Кеннон. Механіка Переходу.
Чому ніхто цього не помітить

Багато хто запитує себе: як пройде цей Великий Перехід? Саму механіку цього Переходу описує Долорес Кеннон у своїй книзі «Три хвилі добровольців і Нова Земля», том 2. Вона пише, що ось ще одна інформація про те, як наші тіла та весь світ здійснять Перехід, і при цьому ті, хто його не здійснить, цього не помітять.

Долорес Кеннон пише:

«Наші тіла, як і всі довкола нас, збільшують частоту своїх вібрацій, щоб адаптуватися до нових енергій. Кожна клітина тіла починає вібрувати з такою високою частотою, що перетворюється на Світло. Коли цей процес починається, температура тіла збільшується, і воно починає випромінювати світло.

Коли всі клітини будуть вібрувати з дуже високою частотою, ви зникнете зі звичайного поля зору і перейдете в інший вимір. Тіло перевершить вібрації тривимірного світу і досягне вищого рівня. Це означає, що ви не помрете, тому що ваше тіло на той час буде тілом Світла. Вік не матиме вам ніякого значення, і ви опинитеся в іншій реальності, досягнете нового етапу еволюції.

Пророки наголошували на тому, що це відбувалося в різний час з окремими людьми та невеликими групами людей, але тепер це перший випадок, коли вся планета перейде в інший вимір. Це буде Нова Земля, Новий світ. Це також описується в Біблії, як Нові Небеса та Нова Земля.

Ті, хто не готовий, залишаться позаду, як це говориться в Біблії, щоб продовжувати відпрацьовувати свою карму. Вони навіть не знатимуть, що сталося. Ті, хто не прокинувся, повинні повернутися на іншу більш щільну планету, де все ще існують негативні енергії, щоб пропрацювати карму, що залишилася. Вони не зможуть перейти на Нову Землю, тому що вони не матимуть потрібної частоти вібрацій.

Земля – це жива істота. Вона також еволюціонує, але не так швидко, як людство. Зараз вона готується до свого нового втілення, яке стане можливим, коли підвищить частоту своїх вібрацій. Вона з самого початку мирилася з тим, що на ній живуть люди, і їй все одно, чи здійснимо ми Перехід разом з нею чи ні.

Ми маємо зробити вибір. Ми завдали їй стільки неприємностей, що вона, мабуть, воліла б здійснити Перехід без нас. Ми подібні до бліх на собаці, і, очевидно, ми завдали дуже багато шкоди цій прекрасній планеті. Тому якщо ми хочемо здійснити Перехід разом з нею, нам потрібно змінити себе. Нам потрібно підняти частоту своїх вібрацій, інакше ми залишимося позаду.

Декілька років тому я брала участь у спільній конференції з Ані Кірквуд, автором книги «Послання Марії до світу». Вона розповіла про своє бачення, де ймовірно описується еволюція Нової Землі. Вона дивилася на Землю з космосу, а потім перед нею постали дві Землі, накладені одна на одну. Між двома Землями були невеликі лінії Світла. Потім вона побачила, як ці дві Землі поділяються подібно до клітин. Одна Земля рухалася в одному напрямку, а інша – в іншому.

На одній Землі вона разом з іншими казала: «Так, це справді сталося! Ми зробили це! Це Нова Земля!». А на іншій Землі вона чула голос своєї сестри, яка казала: «Це дівчина була божевільною, вона розповідало усім ці шалені речі, і адже нічого не сталося, але вона померла».

Таким чином, коли ця Подія відбудеться, деякі люди навіть не знатимуть про Подію. Це буде поділ на тих, хто перейде на Нову Землю, і тих, хто залишиться на старій Землі, наповненій негативними енергіями.

Я пояснила це під час лекції. Пізніше до мене підійшов один чоловік. Він сказав: «Я хочу, щоб ви знали, що я бізнесмен. Зазвичай я не маю нічого такого, чому я не міг би знайти логічне пояснення. Але коли ви описували поділ на дві Землі, аудиторія раптом зникла, я опинився у відкритому космосі, і я бачив усе те, що ви описували. Він сказав, що ця сцена залишила дуже яскравий відбиток у його розумі. Він прийшов додому і створив на своєму комп'ютері картинку двох планет, що розділяються. Нова Земля – це сяюча куля, накладена на стару Землю, хоча у кольорі це виглядало більш вражаючим».

Далі Долорес Кеннон пише, що деякі речі з цієї розповіді не давали їй спокою.

Долорес Кеннон продовжує:

«Я завжди хочу мати всі відповіді, мабуть, через свою допитливість. Я відчувала, що в цьому є незаповнені прогалини.

Коли хтось із аудиторії поставив питання про те, як може статися така ситуація, коли ті, хто перебуватиме на одній Землі, не знатимуть, що відбувається на іншій Землі, раптом мені  прийшло осяяння. Мені спала думка, яка може здатися проблиском чіткого пояснення. Має сенс довіряти подібним спалахам інтуїції, тому що вони часто надходять від наших Провідників, наших Наставників.

В даному випадку це могло надійти від того самого Джерела, яке надає мені всю інформацію через моїх клієнтів, з якими я проводила досліди гіпнозу. Я несподівано сказала: Мені спало на думку, можливе пояснення».

У тій же лекції Долорес розповіла коротко про теорію паралельних Всесвітів і життя, створюваних нашими думками та рішеннями.

Долорес Кеннон у своїй книзі «Багатомірний Всесвіт» висунула теорію. Коротко вона полягає у наступному. Кожного разу, коли людина має прийняти рішення, вона зазвичай має більше одного варіанту вибору. Долорес Кеннон називає це «перехрестям». Людина має обрати один із кількох шляхів. Це може бути рішення про шлюб, розлучення, роботу, навчання, тощо.

Людина обмірковує кожен варіант і вкладає велику кількість енергії у вибір шляху, а потім вона приймає рішення. Кожен із нас опинявся на такому перехресті. Ми знаємо, що якби ми обрали інший шлях, наше життя могло бути зовсім іншим. Ми вирішуємо піти у певному напрямку. Але що відбувається з енергією, яку ми вкладаємо у невибрані варіанти?

Вона також стає реальністю. Створюється новий Всесвіт або новий вимір для іншого варіанту вибору, і в ньому виникає інше наше «Я», яке є головним гравцем у цьому іншому сценарії.

Це просте пояснення, оскільки це відбувається не тільки тоді, коли ми стоїмо перед важливим вибором. Це може відбуватися щоразу, коли ми стоїмо перед будь-яким вибором, незалежно від того, наскільки він важливий. Щоразу, коли ми приймаємо рішення, створюється новий Всесвіт або новий вимір, де інший варіант вибору стає реальністю, в якій бере участь інше «Я».

Цей вимір не менш реальний, ніж те життя, на якому ми зосереджені зараз. Ми не усвідомлюємо ці інші наші «Я», і це добре, інакше наш людський розум не зміг би все це обробити.

Мені казали, що ця проблема криється не в мозку, а в розумі. У нашого людського розуму немає концепції, яка б дозволила нам осягнути усі складнощі цього процесу. Саме тому ми ніколи не зможемо отримати усі відповіді. Ми ніколи не зможемо все зрозуміти, бо «вони» вирішують, що варто повідомити нам, щоб ми могли розширити своє розуміння».

Словом «вони» Долорес Кеннон називає Хранителів. Долорес пише, що вона вдячна цим Хранителям за інформацію, яку вона отримує. Ця інформація дозволяє нам побачити, що наш розум прокидається. Тільки так ми можемо зрозуміти концепцію змін частоти вібрацій Землі та Перехід до іншого виміру. Долорес говорить про те, що ту інформацію, яку ми отримуємо зараз, ми нізащо не змогли б зрозуміти 10-20-30 років тому, якби подібна інформація прийшла б у той час до нас. Ми б її просто відкинули, бо не були готові до неї.

Долорес Кеннон пише, що ймовірною причиною того, чому люди на кожній із Земель не знатимуть про те, що відбувається іншій Землі, є те, що це подібно до створення паралельних Всесвітів і вимірювань, але в більшому масштабі. Якщо ми не позичимо про наші інші «Я», які існують у вимірах, створених нашими рішеннями (вибором), то й люди на двох Землях нічого не знатимуть один про одного.

Одна Земля рухатиметься у напрямку одного рішення або вибору, а інша Земля рухатиметься в іншому напрямку. Кожна з них буде відповідати одному варіанту вибору, і зараз кожна людина має ухвалити рішення про те, яким шляхом вона бажає йти.

Енергія, що приходить зараз на Землю, стає дедалі сильнішою. Вона впливає на наші фізичні тіла. Частота вібрацій змінюється, але остаточний вибір залишається поза нами. Тому що ми маємо вільну волю. Ми можемо вибирати, на якій Землі ми бажаємо залишитися. Основна відмінність полягає в тому, що у такому масштабі це ніколи не відбувалося раніше. Ніколи в історії Всесвіту вся планета не змінювала свою частоту вібрацій і переходила в інший вимір.

Отже, наш корабель відправляється, ми вирушаємо в захоплюючу пригоду, яка в такому масштабі не траплялася ще ні з ким. Кожна людина має самостійно зробити вибір - піднятися на борт або залишитися стояти біля причалу старої Землі. Добровольці, які виконали своє завдання, готові вирушити додому.

І пам'ятайте, що ви не самотні, проте не всі істоти бажають допомогти нам у цьому Великому Переході. Дуже багато хто хоче нам перешкодити і призупинити нас у нашій подорожі на вибраній Лінії Часу.

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше