Догляд за шкірою як щоденний ритуал: що варто знати

16 грудня 2022
Редакція

Шкіра будь-якого типу і стану потребує безперервного комплексного догляду. Це більше відчувається в екстремальних умовах вдень: міський смог, палюче сонце і сухість повітря від кондиціонера. В холодну пору року до списку викликів додаються холодні вітри та пронизливі морози, від яких неможливо сховатися.

Шанувальники дерматокосметики CeraVe менше переймаються цим, використовуючи засоби для власного типу шкіри, що найкраще діють у комплексі. Асортимент пропонує близько семи мийних засобів, спрямованих на різні незручності. З іншого боку є також шість різних зволожувальних продуктів, серед яких можна вибрати підхожий. Поміж останніх легше орієнтуватися: два з них мають SPF, їх слід використовувати тільки вранці, а решту можна й ввечері.

Зволоження та захист

Крім очищення та зволоження, захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання є одним із найважливіших кроків у догляді. УФ-випромінювання є основною причиною старіння, тому для щоденного догляду за шкірою краще обирати косметику з SPF, таку як крем для обличчя CeraVe для денного використання. Він підходить як для чутливої, так і сухої шкіри, а формула містить 3 незамінних кераміди, що зволожують клітини, а також компоненти, що оберігають від UVA і UVB.

Секрет успіху — у складі

Зволоження є ключовою частиною будь-якого ранкового догляду, тому крем із широким спектром SPF має вирішальне значення для захисту шкіри від шкідливих променів UVA та UVB. 

Для отримання ефекту зволоження та відновлення формула має містити:

  • гіалуронову кислоту — один з факторів, що притягують вологу;
  • ніацинамід — підтримує шкірний бар'єр і заспокоює шкіру;
  • кераміди — компоненти молодості, що підтримують цілісність захисного шару дерми;
  • некомедогенну формулу — не спричиняє забиття пор.

Зволожувальний крем для обличчя CeraVe є багатозадачним ранковим ритуалом турботи для обличчя. Він містить необхідні кераміди для шкіри, які утримують вологу та допомагають відновити захисний бар’єр, зволожувальну гіалуронову кислоту та заспокійливий ніацинамід. Ефективна дія досягається завдяки запатентованій технології MVE, яка інкапсулює активні речовини для проникнення всередину шкірного бар'єра і поступово звільняє їх протягом дня.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com