Добродіяти: підтримай благодійну акцію UaModnа

10 серпня 2018
Редакція

Не знаючи із чого почати, почнемо з того, що світ дивовижний. У ньому існує стільки неймовірних речей: подорожі, друзі, книги, можливість почути й бути почутим. Та яка ж золота медаль без звороту. На жаль, окрім своїх переваг, цей світ так само безжальний і байдужий. Є багато тем, про які варто говорити, але нині ми поведемо розмову про братів наших менших. 18 серпня у всьому світі відзначають День безпритульних тварин. І ні, це не свято – радше хоча б один день в календарі, аби нагадати людям про існування проблеми, яку варто вирішувати, варто чути й підтримати. Бо ж ми, люди, можемо себе забезпечити, коли тварини не можуть навіть попросити про миску їжі.

Вдамося до статистики

За останніми даними Аnimal Id Info, в Житомирі було зареєстровано 1810 безпритульних тварин, 40,4% яких стерилізовані, у Вінниці 1865 і 15,1% стерилізованих, у Сумах 1665 і 7,4% стерилізованих, у Дніпрі цей показник взагалі досягає 4963 тварин, з яких лише 12,3% стерилізовані. У Запоріжжі – 2975, у Миколаєві – 4899, у Чернігові – 904, у Львові – 412, у Рівному – 879.

У 2016 році, за оцінками експертів, Україна була в списку світових лідерів за кількістю безхатніх собак. За різними даними, кількість вуличних собак може досягати 10-20 тисяч на місто (обласний центр), при цьому приблизно 40% від їхньої загальної кількості  — це дворняжки. У 2014-му Washington Post зібрав інформацію про кількість домашніх собак і кішок, які проживають в 54 країнах світу, щоб дізнатися, де які тварини переважають. Наша країна опинилася в лідерах.

Часто волонтери нарікають на безвідповідальність людей. Тому що буває,  беручи тварину з притулку, люди її повертають з безглуздими відмовками: погризла крісло, багато шерсті, забагато гавкає тощо. Тому ставтеся до цієї справи відповідально. Адже для тваринки ви – надія на сім’ю. Не зраджуйте зраджені душі.

Перейдемо до доброго

Редакція Ua Modna вирішила поєднати 2 вагомі події  - День безпритульних тварин (18 серпня) та День фотографії (19 серпня) — в одну.

Оскільки наш офіс розташований в Івано-Франківську, ми хочемо підтримати Дім Сірка. Волонтери цього притулку вже багато років борються за життя тварин, шукають для них родини і зрештою рятують від смерті.

Тому, якщо любиш тварин і маєш добре серце, бери участь в нашому хвостатому челенджі, який буде проходити з 10 по 20 серпня у двох соцмережах – Інстаґрамі та Фейсбуці.

Умови дуже прості

1. Виклади фото зі своїм домашнім улюбленцем;

2. Напиши текст зі словами “Підтримую @uamodna #хвостатийчелендж";

3. Розкажи про свого пухнастого друга;

4. Перекажи будь-яку суму благодійній організації “Дім Сірка” .

Реквізити: БО "Дім Сірка", ЄДРПОУ 37952464,

р/р 26005060830012, КБ "ПриватБанк" МФО 336677

5169 3305 1425 4801  карточка-ключ.  Когут Наталія Василівна.

5. Передай естафету тому, кому вважаєш за потрібне (не забудь розповісти про умови).

Давайте врівноважувати ваги добра й зла, аби першого стало трохи більше!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com