Добро і довіра - окуляри, які показують кольори...

Я поважаю людей, які досягають успіху, незважаючи ні на що йдуть до своєї мети, мрії... допомагають іншим. Доля звела мене з Олесею Тарасенко кілька років тому. Ми весь час сміялися, було весело, натхненно і життєствердно. Разом відпочивали, працювали над різними проектами, в тому числі благодійними.

Вона - засновниця першого блог-журналу України про цікаві події та цікавих людей LuckyUkraine.in.ua. Ще 1,5 роки тому в цей проект ніхто не вірив - та що там, писати щось в Інтернеті, кому це цікаво... ну ви ж знаєте, що отримати підтримку і натхнення словом - це велика рідкість у наш час. Я вірила. І хоча не могла повністю поринути і допомогти в реалізації всіх чудових і мега-крутих Ідей Олесі, завжди підтримувала.

 
За 1,5 роки її зусиллями, недоспаними ночами і неймовірною цілеспрямованістю кожен 5-ий проект в Україні відбувається за медіа-підтримки Лакі.Юкрйен, вона благодійник - справжній, щирий, який завжди кидає все і допомагає, якщо мова йде про дітей, особливо талановитих малюків, яким потрібен старт для становлення, для віри в себе. Такий і її новий проект Artkids. Насправді, вона як той енерджайзер - усюди!
 
Все йде легко, бо вона напрочуд гарна мама, комунікабельна та відкрита. Але в цьому і проблема. Довіряєш людям, оточенню, світу... а світ не завжди відкритий, щирий. Всі хочуть використати тебе на свою користь, прикритися твоїм знайомством, іменем, зв'язками. Це прикро, такий час. Але цінності, котрі вона несе в собі, навколо неї збирають світлих, щирих і чуйних людей, талановитих і просто крутих. 


Хочу подарувати твої цитати, сказані й почуті мною за час нашого знайомства: 

* Я мрію про щасливе життя для кожного, бо коли люди щасливі, у світі не залишається місця для злості, помсти, війни…

* Хочу, щоб Україна знайшла свій шлях, саме свій, один такий, не копіюючи, не підлаштовуючись, не кривдячи. І йшла своїм шляхом, до процвітання! Україна для мене бабуся, мати і дитина. Як і старше покоління, її треба підтримувати, поважати, слухати; як маму, її треба безапеляційно любити і довіряти їй; як дитину, її треба вчити власним прикладом, дати впевненість в тому, що ми завжди її захистимо.

* В суспільстві, я вважаю, не існує лиш чорне чи біле, кожна людина – це безліч відтінків. Шкода, що сьогодні більшість людей бачать світ лиш у двох кольорах. Добро і довіра – ті окуляри, які показують кольори, проте треба робити зусилля над собою, аби не забути їх вдягти.

* Діти - це найголовніше надбання, найбільший вклад в майбутнє. Роки зминають все: історію, цивілізації, країни… І тільки людина може залишитись незламною духом, головне – міцний хребет, котрий закладається в дитинстві!

* Майбутнє країни в наших руках і вчинках. Будь-якій події в майбутньому передують наші сьогоднішні вчинки. Як один недопалок може спалити весь ліс, так одна мимохіть скривджена в дитинстві душа може знедолити цілі країни.

* Виховання дітей – найвища шана для людини, найбільший вияв довіри від Бога. А ще це найважча праця, що не допускає помилок.

* Моя професія – нести мир і злагоду у світ. Сьогодні це вкрай важко, але надто важливо, аби нехтувати. Хорошими новинами важко викликати суспільний резонанс, але по краплинці добром наповнюється душа.

Я пишаюся нашим знайомством, хочу, щоб ти гарно відсвяткувала свій день народження. І нехай ця невеличка замітка буде моїм сюрпризом для тебе. Зараз можна купувати собі рейтинги і замовляти "а ля" круті статті, та я рада, що є портал і платформа, де можна вільно говорити те, що думаєш, і підтримувати й розказувати світові про своїх друзів, тих - хто поруч, і хто більше за наших політиків чи депутатів заслуговує на шану та цитування :)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше