До річниці смерті Кузьми вийшов унікальний кліп

29 січня 2016
UAPOST.US
До річниці смерті лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка у Мережу виклали змонтований з уривків різних його концертів кліп на пісню "Кінець фільму", яка стала однією з останніх у житті Кузьми. 

2 лютого 2015 року страшна ДТП забрала Кузьму. Це стало шоком не лише для його рідних, друзів та найпалкіших фанатів, а й для всієї України: він був кумиром для багатьох, і не лише через пісні, а й через активну життєву позицію, бо не боявся бути собою, не боявся говорити правду.
 
uapost.us
 
Звичайний хлопець з містечка на Львівщині, Андрій Кузьменко за час своєї творчої діяльності здобув надзвичайну популярність. Він просто співав про те, що важливо, про те, що болить кожного. Кузьма не був святим, але його поважали і любили, бо він був добрим і чесним із собою та цілим світом.

У новому кліпі на пісню "Кінець фільму" зібрані світлини співака з різних періодів життя: на одних – маленький Андрійко із щирим дитячим поглядом, на інших – молодий хлопець, сповнений енергії і бажання творити. Автори відео також використали уривки з концертів Скрябіна різних років. Тут можна побачити і перші виступи ще зовсім юного Кузьми. Із кожною секундою відео ніби подорожуєш у часі разом із музикантом по концертах, фестивалях, знімальних майданчиках. У кожному кадрі Кузьма справжній: десь усміхнений, життєрадісний, десь іронічний, а десь зосереджений і серйозний.

У відео також використані кадри із передач, у яких він брав участь, зокрема, на телеканалі ZIK за кілька місяців до трагічної ДТП.
 
(via)

UaPost
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше