"До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА" – на Львівщині відкриють новий туристичний маршрут

23 серпня 2017
Редакція
23 серпня стартувала перша мандрівка за новим туристичним маршрутом із назвою "До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА", що у селі Корчин, Сколівського району. Маршрут розрахований на активних туристів, які готові подолати пішки 7 кілометрів в однин бік, й пролягає територією Національного природного парку "Сколівські бескиди".

Як зазначила на брифінгу Наталія Табака – начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА, до сьогодні маршрут облагороджувати та розчищали, Уже в середу його випробують перші туристичні групи.
 
photo-lviv.in.ua
Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака

"Роботи розпочали фактично із червня, обирали оптимальні варіанти пересування, оскільки це заповідна територія і потрібно було обмежити вплив на навколишнє середовище. Обрали зручний маршрут, щодо рівня складності, ознакували, встановили інформаційні, навігаційні таблиці" – зазначила Наталія Табака.

Сам маршрут пролягатиме до місця, де був Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА.
 
photo-lviv.in.ua
Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА

 

 
За словами Богдана Сидорака, члена ради Громадської організації "Клуб мандрівників Прикарпаття" та організатора двох пошукових експедицій бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА, це місце має довгу історію, пов’язану із визначними діячами ОУН та упівців, зокрема Романа Шухевича.
 
photo-lviv.in.ua
Роман Шухевич. Світлина зі студентської справи Львівської політехніки, 1926 р.
 
Маршрутом зможуть користуватись як групи туристів, так і окремі мандрівники, адже саме завдяки розробленій системі ознакування, загубитись під час проходження маршруту буде неможливо.

Довідка:

Туристичний шлях розробили та ознакували в межах реалізації заходів Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 роки, зокрема, розвитку інфраструктури для активних туристів.


Автор: Наталка Студня
Джерело: photo-lviv.in.ua​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Пристрасть, депресія і мрії: Яскраві художниці сюрреалізму, імена котрих відомі не кожному
Сюрреалізм - це мистецтво, в якому переплелися самі безумні фантазії та звичайні речі, страх, бажання, прагнення влади й дитячі сни. Сміливі, невгамовні мисткині сюрреалізму створили свої особливі світи, розповідали історії про жіночу чуттєвість, тілесність та підсвідомість.
Читати більше
Гайда до Польщі: що варто побачити в країні історичних пам'яток
Мабуть, більшості українців близька Польща. Скажімо, якщо не духом, то територіально — точно:) Безліч людей їдуть в цю країну, якщо не відпочити, то на роботу. А втім, що ви знаєте про сусідню державу? Були чи тільки плануєте там побувати, давайте разом дізнаємося, де, насамперед, треба побувати, аби не марнувати час, та що треба знати про Польщу.
Читати більше