"Дні України в Кошице"

За яскравими враженнями - до словацького Кошице! 3 19 по 27 квітня у цьому гостинному місті на території Словаччини відбудеться масштабний захід міжнародного рівня - "Дні України". Про це повідомив під час прес-конференції, яка відбулася у Посольстві Словаччини в Україні, директор Об'єднання FEMAN, уповноважений міста Кошице по співпраці з Україною пан Едуард Бураш.

"Ця подія відбудеться під егідою мера словацького міста Кошице Ріхарда Раші, - сказав пан Едуард Бураш. - Протягом дев’яти днів Україну в Словаччині представлятимуть понад півтисячі представників різних сфер з багатьох регіонів – Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької областей. На відвідувачів чекає насичена програма: українсько-словацькі культурні та ділові зустрічі, дискусії на політичні теми, вистави, художні та фотовиставки. Окрім культури у Словаччині презентують і кулінарні традиції України. Два дні під час форуму буде відведено туристичній сфері. Передбачається, що у двосторонньому бізнес-форумі візьмуть участь сорок туроператорів з України. Особливий акцент буде зроблено на зміцнення туристичних зв'язків. Зокрема, українсько-словацькі дні туризму 21-22 квітня проводитимуться вперше."

Організатори цього міжнародного заходу запросили до Кошице й журналістів, аби ті широко висвітлювали цю подію! 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше