"Дні України в Кошице"

За яскравими враженнями - до словацького Кошице! 3 19 по 27 квітня у цьому гостинному місті на території Словаччини відбудеться масштабний захід міжнародного рівня - "Дні України". Про це повідомив під час прес-конференції, яка відбулася у Посольстві Словаччини в Україні, директор Об'єднання FEMAN, уповноважений міста Кошице по співпраці з Україною пан Едуард Бураш.

"Ця подія відбудеться під егідою мера словацького міста Кошице Ріхарда Раші, - сказав пан Едуард Бураш. - Протягом дев’яти днів Україну в Словаччині представлятимуть понад півтисячі представників різних сфер з багатьох регіонів – Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької областей. На відвідувачів чекає насичена програма: українсько-словацькі культурні та ділові зустрічі, дискусії на політичні теми, вистави, художні та фотовиставки. Окрім культури у Словаччині презентують і кулінарні традиції України. Два дні під час форуму буде відведено туристичній сфері. Передбачається, що у двосторонньому бізнес-форумі візьмуть участь сорок туроператорів з України. Особливий акцент буде зроблено на зміцнення туристичних зв'язків. Зокрема, українсько-словацькі дні туризму 21-22 квітня проводитимуться вперше."

Організатори цього міжнародного заходу запросили до Кошице й журналістів, аби ті широко висвітлювали цю подію! 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше