Для жінки немає нічого неможливого!

12 квітня 2018
Аня Остапчук

Для жінки немає нічого неможливого! Повірте, головне впертість та правильний поштовх. Я спробувала зібрати ті книги, які мотивуватимуть та покажуть, що ми можемо все!​

"Я знаю, як їй все вдається", Лора Вандеркам

Книга про тайм-менеджмент успішних жінок! Містить цікаві практичні поради, перевірені на собі, які допоможуть переглянути ставлення до власного часу. Так-так, авторка книги - мати 4 дітей, блогер, письменниця та журналіст. А це видання - доказ того, що можна поєднати все! Підручник крок за кроком вчить, як досягнути життєвого балансу. Розділи поділені на "роботу", "дім" та "я" і розповідають про піклування про себе та інших.

Читаючи цю книгу, ви зможете зрозуміти всю кмітливість Лори, побачити її розклад дня і порівняти зі своїм. Гадаю, головне правило, яким керувалась авторка і повинні керуватися ми, що встигати усе - це перебороти нашу лінь! До речі, в ході досліджень виявилось – успішні люди працюють менше годин ніж спершу здається. А ще важливо аналізувати свої дні, вчитися на помилках і вміти виправляти їх.

"Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки", Джессіка Бекол

Що стоїть за історіями успіху? Чи все так просто? Насправді, мотивуючи книги - це не просто набір слів, а велика мука, тернистий шлях та море поту. Авторка провела 25 інтерв'ю для книжки "Право на помилку". Успішні жінки розповідають, як воно - досягнути власної мети, які помилки були на їхньому шляху та як стати схожими на них. Джессіка Бекол сподівається, що такий зразок допоможе читачам вирішувати серйозні перешкоди та приймати правильні рішення. Власне, тут зібране все те, що допоможе молодим кар'єристкам не боятися робити помилки і йти вперед.

"Never stop", Марі Карачіна

Марі Карачіна - не просто авторка мотивуючої книги, вона є учасницею світових марафонів та фітнес-тренер. Тобто, на власному прикладі демонструє, як іти до своєї мети. Як бути струнким? Як почати діяти? Як подолати стрес? Про все - у книзі...

Авторка стверджує, що біг - це найкращий спосіб впорядкувати своє життя, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі й досягати їх. Ми усі знаємо, що рух - це життя! А книга "Never stop" це хороший поштовх до нових звершень.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше