"Для кожного в житті є шанс відкритись.Тільки знайди в собі талант"

2 грудня 2015
UAPOST.US

"В кожній людині є сонце.
Тільки дайте йому світити."

Сократ
 

Нещодавно в Чикаго відбувся 5-й конкурс "Талант Української Діаспори", що уже став традиційним для громади. Мені знову випало завдання і честь бути причетним до його організації. Українська Громадська Організація "Помаранчева Хвиля" поставила перед собою мету - щорічно відшуковувати у громаді талановитих артистів, музикантів, співаків і давати їм можливість показати себе. Представити ці самородки громаді. І, по можливості, допомогти їм вийти на шлях свого покликання. Незважаючи на деякий скептицизм з боку критиків, це вдається.


Уже котрий рік нам трапляються українці, котрі мають божий дар, але не завжди є достатньо розрекламованими і популярними, щоби показати себе у всій красі. Саме їм надається шанс прийняти участь у конкурсі талантів, а також виграти досить коштовні призи від спонсорів.
 


Цьогорічний конкурс мене особисто порадував виступами двох хлопців: Богдана Андруха і Андрія Бойчука. Обидвоє виконали свої власні композиції. Один - під майстерний акомпанемент клавішних, а другий - під гітару. Втішило мене те, що талант творення музики є навіть більшим даром, ніж просто хороший голос, котрим можна виконувати чужі пісні. А це надзвичайно важливо - дати таким людям можливість творити!
 


Також показала свою енергетику і талант надзвичайна Лілія Семко своєю майстерною грою на акордеоні, а душевним читанням поезії вона зачарувала як глядачів, так і суддів.
 


Перше місце, за рішенням суддів, було віддано танцювальній парі - Віті Поляк та Єгору Ліхачову, котрі показали, що талан без праці — це як діамант без шліфувння. Роки їхніх занять і тренувань у поті чола вилились у неймовірний сплав музики і мови тіла. В результаті вони показали хореографічну композицію світового чемпіонського рівня.
 


Професійна суддівська колегія була дуже строгою і вимогливою, пропускаючи виконавців через жорстке сито оцінок, і, одночасно, даючи їм відчуття справжнього змагання і напруги. Але, на мою думку, це піде їм тільки на користь, підготує їх до майбутніх випробувань на "великій" сцені.
 


Хочеться подякувати всім виконавцям - і маленьким, і дорослим, котрі не побоялися, не пошкодували свого часу і взяли участь у конкурсі. Спонсорам, котрі пожертвували кошти на призовий фонд, інформаційним спонсорам, котрі про це дійство оголошували. А також неймовірній команді "Помаранчевої Хвилі", котра за кулісами свят і різноманітних заходів покладає велику волонтерську працю і жертвує особистим часом на користь громади.
 


Автор: Yuriy Soroka

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше