"Для кожного в житті є шанс відкритись.Тільки знайди в собі талант"

2 грудня 2015
UAPOST.US

"В кожній людині є сонце.
Тільки дайте йому світити."

Сократ
 

Нещодавно в Чикаго відбувся 5-й конкурс "Талант Української Діаспори", що уже став традиційним для громади. Мені знову випало завдання і честь бути причетним до його організації. Українська Громадська Організація "Помаранчева Хвиля" поставила перед собою мету - щорічно відшуковувати у громаді талановитих артистів, музикантів, співаків і давати їм можливість показати себе. Представити ці самородки громаді. І, по можливості, допомогти їм вийти на шлях свого покликання. Незважаючи на деякий скептицизм з боку критиків, це вдається.


Уже котрий рік нам трапляються українці, котрі мають божий дар, але не завжди є достатньо розрекламованими і популярними, щоби показати себе у всій красі. Саме їм надається шанс прийняти участь у конкурсі талантів, а також виграти досить коштовні призи від спонсорів.
 


Цьогорічний конкурс мене особисто порадував виступами двох хлопців: Богдана Андруха і Андрія Бойчука. Обидвоє виконали свої власні композиції. Один - під майстерний акомпанемент клавішних, а другий - під гітару. Втішило мене те, що талант творення музики є навіть більшим даром, ніж просто хороший голос, котрим можна виконувати чужі пісні. А це надзвичайно важливо - дати таким людям можливість творити!
 


Також показала свою енергетику і талант надзвичайна Лілія Семко своєю майстерною грою на акордеоні, а душевним читанням поезії вона зачарувала як глядачів, так і суддів.
 


Перше місце, за рішенням суддів, було віддано танцювальній парі - Віті Поляк та Єгору Ліхачову, котрі показали, що талан без праці — це як діамант без шліфувння. Роки їхніх занять і тренувань у поті чола вилились у неймовірний сплав музики і мови тіла. В результаті вони показали хореографічну композицію світового чемпіонського рівня.
 


Професійна суддівська колегія була дуже строгою і вимогливою, пропускаючи виконавців через жорстке сито оцінок, і, одночасно, даючи їм відчуття справжнього змагання і напруги. Але, на мою думку, це піде їм тільки на користь, підготує їх до майбутніх випробувань на "великій" сцені.
 


Хочеться подякувати всім виконавцям - і маленьким, і дорослим, котрі не побоялися, не пошкодували свого часу і взяли участь у конкурсі. Спонсорам, котрі пожертвували кошти на призовий фонд, інформаційним спонсорам, котрі про це дійство оголошували. А також неймовірній команді "Помаранчевої Хвилі", котра за кулісами свят і різноманітних заходів покладає велику волонтерську працю і жертвує особистим часом на користь громади.
 


Автор: Yuriy Soroka

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com