Для чого потрібна хімчистка меблевих виробів?

3 червня 2019
Редакція

Першою причиною, яка змушує власників меблів віддавати їх у хімчистку, є бруд і плями. Але, крім цього, меблі можуть приховувати більш неприємні і навіть небезпечні сюрпризи.

По-перше, пил. Не всі господарі використовують пилосос для чищення диванів, крісел й інших видів меблів. Відповідно, у таких виробах накопичується величезна кількість пилу, яка заважає нормальному диханню, може провокувати кашель і алергію.

По-друге, небезпечні мікроорганізми. Колонії грибів, пилові кліщі та інші "гості" роками накопичуються в меблевих виробах. Вони можуть бути провокаторами різних хронічних станів. Тому хімчистка меблів повинна проводитися з певною періодичністю.

Чищення та дезінфекція меблів

Хімчистка меблів — це трудомісткий процес, завдяки якому меблевий виріб очищається від плям, бруду й пилу. Правильно підібрані хімічні засоби сприяють дезінфекції меблів й усуненню небезпечних мікроорганізмів.
Увага! Не намагайтеся усувати плями з м'яких меблів за сумнівними рецептами з інтернету. Ви ризикуєте безповоротно зіпсувати дорогу річ.

Хімчистка меблів, основні етапи:

Оцінка рівня забрудненості меблевого виробу. На основі даних про розміри меблів і ступенях їхнього забруднення можна сформулювати орієнтовну вартість послуги хімчистки. Крім цього, вартість чистки визначає тип оббивки.
Підбір засобів для видалення плям і неприємного запаху. Хімічний засіб підбирається під матеріал оббивки.

Усунення складних забруднень і плям, щов'їдаються. Точково або на всю поверхню виробу наносити обраний засіб для усунення забруднень.

Під впливом хімічної речовини бруд розчиняється і вимивається миючим пилососом.
Якщо виріб не вимагає додаткової обробки, він висушується професійним клінінґовим інструментом.
 
Питання, які часто ставлять власники меблевих виробів!

1. Як часто рекомендується здійснювати хімчистку меблів?

Така процедура повинна здійснюватися 2—3 рази на рік, особливо якщо в сім'ї є діти. Незалежно від того, чи є на меблях плями.

2. Хімчистка можлива для всіх видів меблевої оббивки?
 
Так! Професійні клінери здійснюють хімічне чищення меблів незалежно від типу оббивки, підбираючи відповідні засоби для чищення.
 
3. Чи не шкідлива хімія, якої проводиться хімчистка?

Ні! Якщо клінінґова компанія, якій Ви віддаєте перевагу, використовує гіпоалергенні БІО-засоби. Мікроорганізми, які поселяються в меблях, несуть велику небезпеку, миючі засоби.

Уся хімія, яка використовується для усунення плям і дезінфекції меблів, ретельно вимивається професійними інструментами.

4. Наскільки чистішими стануть меблі після хімічної обробки?

Видаленню піддаються всі плями на 97%. Але 3% плям можуть залишитися. Мова йде про опіки від сигарет і агресивних хімічних засобів, які використовувалися особисто господарями.

5. Для яких видів м'яких меблів можна замовляти хімчистку?

Для всіх! Починаючи від маленьких пуфів, закінчуючи великими кріслами та диванами. Хімчистка проводиться як для шкіряних, так і для текстильних виробів.
 
Звертаючись за клінінґовими послугами, уважно вивчайте всі деталі. Адже від вибору професійної бригади залежить якість прибирання, хімчистки та інших послуг.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com