Disney визнав український мультик кращим на європейському форумі

20 березня 2017
Олена Українка
Провідне анімаційне видання Animation Magazine внесло український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" до списку найважливіших новин.
 
uapost.us
 
Це сталося після того, як проект було презентовано на найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie.

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку цього видання (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі в Бордо, Франція.

Це забезпечило команді творців ефективний пітч (коротке словесне (іноді візуальне) представлення ідеї кінофільму, своєрідна презентація - прим. Ред.) і поштовх до розвитку.

 
pravda.com

У традиційному для форуму анкетуванні багато з учасників назвали пітч "Мавки" найкращим з 50-ти проектів.

Продюсери отримали відгуки від значних гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria). Усі вони відзначили потужність та унікальність головної героїні, високу якість візуальних матеріалів, величезний міжнародний потенціал проекту.

Наразі триває розробка повнометражного мультфільму, реліз планується на 2019 рік.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше