деякі Ключові меседжі від модераторів та панелістів національного марафону "Роль громадян у політичних реформах" : враження пІСЛЯ закінченнЯ першого дня дискусій 

14 грудня 2018
Akme-Ukraine

Хочете знати коли Мустафа Найем вийде з БПП? А як Арсен Аваков називає журналістів? А про єврооптимістів і доларових реалістів? Тоді перегляньте відео з Національного марафону "Роль громадян у політичних реформах". 
Дивіться й пізнавайте непізнане - українську реальність як вона є!

А ми зупинемось на тих меседжах, які запамяталися найбільше.

Тетяна Дурнєва: Ми досі віримо у зміни.

Віктор Гліжинський: Найбільша перемога виборчої реформи - наявність ГО, які діють.

Вікторія Сюмар: Олігарх може як народити будь-якого політика, так і знищити його.

Будьте оптимістами! В політиці не буває чорного і білого. Це завжди сіра зона.

Мустафа Найєм: Хто стане поруч? Люди, які йдуть у владу, псуються.

Сергій Рахманін: В нас не тільки гібридна війна, а й гібридна етика.

І ще дещо. Шановні читачі, а як особисто ви ставитеся до шпаргалки? Можливо ви ніколи не готували папірці з записами для підглядання на екзамені? Або готували, та не використовували під час відповіді?

Науковці радять використовувати їх для запамятовування навчального матеріалу тим, хто невпевнений у своїх знаннях. І не тільки учням і студентам, але й доповідачам, викладачам, усім, хто хвилюється перед публічним виступом.
Але шпаргалка, яку пишуть під час виступу і демонструють не як указку для подальших дій за чужим сценарієм, а як нагадування про мозковий штурм, який став джерелом натхнення й ентузіазму на тривалий час - для нас це щось новеньке й досить цікаве!
Таку форму роботи учасники спостерігали впродовж всього першого дня, я після його закінчення - милувалися результатом, фотографували напам"ять і просили автографи у виконавців.

Далі буде, бо марафон триває.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 подарунків меломану: речі, з якими не прогадаєш
Музика для меломанів – найліпший подарунок. Та якщо ви нічого не тямите у сучасних треках або не знаєте точно вподобання особи, для котрої вибираєте презент, зупиниться на техніці або враженнях.
Читати більше