Десять типів жінок, від яких тікають чоловіки

16 січня 2015
Vitaliy DeFranko
Останнім часом нам все частіше зустрічаються самотні жінки. Різного віку, з різним матеріальним становищем, різними поглядами. Єдине, що їх об'єднує - хронічна самотність. Чому? Чому ці милі, гарні, розумні та гідні жінки самотні? Спробуємо розібратися...
 
Автор даної публікації, Олександр Родіонов каже, що його зацікавило це питання - чому, здавалося б, такі хороші жінки самотні? Чому вони не можуть знайти свою "другу половину", хоча зовні у них є все, щоб завоювати серце чоловіка.

Опитавши своїх друзів-чоловіків, він виявив десять типів жінок, від яких чоловіки чимдуж тікають або несподівано припиняють стосунки з ними.

Дорогі жінки, відразу попереджаємо, що це "чоловічий погляд", тому вибачте за суб'єктивізм - автор керувався бажанням допомогти, а не навчити.

Отож, стаття Олександра Родіонова про десять типів жінок, від яких тікають чоловіки: 

1. Зайва самовпевненість

Ми називаємо таких жінок - "Леді - у мене все круто". Такі жінки відразу дають зрозуміти, що спустилися з небес на землю не з цікавості, а скоріше зробили послугу своєму чоловіку. У них мало часу, вони постійно поглядають на годинник, і в основному все спілкування з ними зводиться до вислуховування розповідей про те, як у них все круто - на роботі, в сім'ї, та, о парадокс (!), навіть в особистому житті! І нічого страшного, що насправді у неї, напевно, все жахливо, вона робить вигляд, що вона маленька незалежна "Швейцарія" на переговорах з великою, але відсталою Росією.

2. Надмірна витонченість

Ще одна риса, яка "виморожує" чоловіків у жінках - це їхня надмірна витонченість. Вона захоплюється "раннім Роденом"? Вона ходить на всі фестивалі авангардного кіно? Без шансів. Більшість чоловіків з їх любов'ю до простих земних речей будуть почуватись "білими воронами" в зграї витончених і просунутих хіпстерів, з якими вона себе почуває "у своїй тарілці".

3. Надмірна "правильність"

Такі жінки, як тільки ти знайомишся з ними ближче, починають тиснути на тебе своєю правильністю. Вона не п'є ні краплі алкоголю, вона не курить, вона лягає спати рівно о 23:00, вона займається йогою... У чоловіків відразу підсвідомо виникає питання - а сексом вона взагалі займається чи теж вважає це поганою звичкою?! Чим більше чоловік дізнається про таку жінку, тим більше розуміє, що з нею він ніколи не зможе бути собою - цілою колекцією поганих звичок, від яких він не збирається відмовлятися.

4. Маніакальне бажання вийти заміж

Якщо тебе на другому побаченні ведуть на знайомсто з батьками - треба тікати! Так думає більшість чоловіків - у цьому можна не сумніватися. Таких жінок можна відразу розпізнати за розповідями про сімейні цінності, про те, що батьки познайомилися ще в інституті й досі разом, про те, як важливо звити своє "сімейне гніздечко". Зрозумійте, жінки, ми не проти "сімейних гніздечок", але своєю нетерплячістю і небажанням дати подіям розвиватися природно і поступово ви закладаєте в нас підозру - чи не буде "сімейне гніздечко" фактично "загоном, де пасуть телят".

5. Впевненість у тому, що чоловік - це ще один її гаманець

Жоден нормальний чоловік не дозволить жінці заплатити за вечерю чи за таксі на першому побаченні. Але практично всіх чоловіків "виморожує", коли жінка вважає, що це чи не основна місія чоловіка - платити і оплачувати. Скромність на перших побаченнях тільки вітається. Спроба жінки заплатити за свій коктейль буде зупинена чоловіком, але зарахується як 10 додаткових балів "у її карму". Для чоловіка це сигнал - я жінка, але я не шукаю спонсора. Я проводжу час з тим, кого сама обрала, а не з тим, хто оплачує мої рахунки. Ех, як часто ми спостерігаємо зовсім протилежну ситуацію...

6. Бажання оточити чоловіка тотальною увагою і турботою

Повірте, жінки, чоловік нервується, а не радіє, коли він прокидається, а в його телефоні вже світиться "Доброго ранку милий!" І купа сердечок, цьомчиків і смайликів. Він їде на роботу, а в телефоні вже її фотка в піжамі з сумним смайликом - "Я так сумую". Не дай Бог, якщо там ще з'явиться пухнасте кошеня або цуценятко! Поки він їхав на роботу, вона вже зайшла в його профіль на Facebook і "лайкнула" всі його фотки. Чоловік розуміє - його оточили. Генетично практично у будь-якого чоловіка є маніакальне бажання бути вільним. Він, в принципі, готовий віддати свою свободу тій єдиній, яку полюбить, але коли по периметру життєвого простору чоловіка виставлятимуть червоні прапорці, він швидше за все обдумуватиме план втечі.

7. Вчителька старших класів

Таких жінок можна розпізнати навіть за їх манерою одягатися. Швидше за все, це строгий діловий костюм, а якщо це навіть "casual", то в жодному разі він не повинен підкреслювати її сексуальність. Вона -  ходяча енциклопедія і в неї на все є своя думка. Вона не розуміє просту істину, що треба трохи підіграти чоловікові, полестити його самолюбству, прикинутися іноді наївнішою, ніж вона є насправді. Вона генерує безліч незручних моментів, демонструючи глибокі знання в механіці, точних науках, політиці та бізнесі.

8. Надмірна зацикленість на своєму зовнішньому вигляді

Все життя таких жінок присвячене служінню своєму тілу. День ділиться на дві частини - до і після салону. Що отримуємо на виході? Доглянуте тіло, ідеальна шкіра, але порожнеча всередині... Вона настільки захопилася зовнішньою красою, що забула чи забила на внутрішню. Безумовно, чоловіків приваблюють доглянуті жінки, АЛЕ... для тривалих відносин цього не достатньо.

9. Переконана кар'єристка

З такою жінкою цікаво обговорити стан світової економіки, ціни на нафту і курси валют, але через деякий час чоловік розуміє, що бізнес чи кар'єра - це єдине, що її по-справжньому захоплює. Це страшно, адже в традиційному розумінні чоловіка, на першому місці у жінки повинні бути зовсім інші цінності - сім'я, діти, дім. Як правило, такі жінки переходять зі статусу "половинок" у статус "просто друг" або "цікавий співрозмовник".

10. Жінка - "міль"

Чим страшна міль? Тим, що вона безбарвна, безшумна і безлика. Так часто чоловік зустрічає жінку, яка, здавалося б, всім підходить - і мила, і вихована, і домашня... Але чогось в ній не вистачає. Не вистачає життя, не вистачає вогню, хоча б іскорки! Вона може стати тінню чоловіка, але ніколи не стане доповненням його іміджу. Навіть якщо у них почнуться відносини, він буде ховати її від друзів, втім "жінка - міль" володіє унікальною здатністю залишатися непоміченою навіть у найгучнішій компанії.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Nataliia Gurzhiy Nataliia Gurzhiy 25 лютого 2016
"Таких жінок можна розпізнати навіть за їх манерою одягатися. Швидше за все, це строгий діловий костюм, а якщо це навіть "casual", то в жодному разі він не повинен підкреслювати її сексуальність. Вона - ходяча енциклопедія і в неї на все є своя думка. Вона не розуміє просту істину, що треба трохи підіграти чоловікові, полестити його самолюбству, прикинутися іноді наївнішою, ніж вона є насправді. Вона генерує безліч незручних моментів, демонструючи глибокі знання в механіці, точних науках, політиці та бізнесі."
Опис смішного нафталінового стереотипу, який, як мені здавалося, усі давно вже в собі побороли. Та виявляється, ні, не всі.
Omega Omega 12 листопада 2015
Мені здається найтяжче побороти в собі "жінку-міль". Всі інші звички: "пиляти", "залюблювати", використовувати і т.д. можна ще якось виправити., особливо якщо їх усвідомити, а от з безбарвністю боротись набагато важче. Куди діватись дівчатам, які надмірно сором'язливі та невпевнені аби виявляти свою особливість? З роками це переростає вже не просто у звичку, а у суть людини і певну модель поведінки. При всьому бажанні, видати з себе цікавинку, запал, особливість, темпераментність дуже дуже складно....що ж робити, якщо дівчина починає діагностувати в собі "міль"?
MorisBrother MorisBrother 19 січня 2015
Людина може просто піти,бо їй стає сумно. Нащо цих критеріїв? Не можна підвести когось під планку.
Всі коментарі
Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше