ДЕНЬ СВОБОДИ АМЕРИКИ

День Незалежності (Independence Day) вважається днем народження Сполучених Штатів як вільної і незалежної країни. Саме 4 липня 1776 року американський Конгрес схвалив Декларацію Незалежності (Declaration of Independence), яку підписали президент Другого Континентального конгресу Джон Хенкок і секретар Континентального конгресу Чарльз Томсон.

У той час жителі 13 британських колоній, які розташовувалися уздовж східного узбережжя сьогоднішньої території Сполучених Штатів, вели війну з англійським королем і парламентом, оскільки вважали, що ті поводяться з ними несправедливо. Війна почалася в 1775 році і закінчилася аж у 1783 році так званим Паризьким миром. Цю війну називають не лише Війною за незалежність США (American War of Independence), а й Американською революційною війною (American Revolutionary War) або просто Американською революцією.

В ході військових дій колоністи зрозуміли, що б'ються не просто за краще поводження із собою, а й за повну свободу від британського панування. Це було чітко сформульовано в Декларації Незалежності, яку підписали керівники колоній. Вперше в офіційному документі колонії іменувалися Сполученими Штатами Америки.

Сьогодні більшість американців називають День Незалежності просто за його датою - Четверте липня (Fourth of July). В даний час національне свято Четвертого липня традиційно відзначається феєрверками, пікніками та іншими заходами на відкритому повітрі, а також концертами, патріотичними промовами, фестивалями та історичними реконструкціями.

До дружнього святкування зазвичай приєднуються і сусідні області Канади, а також Велика Британія, Данія, Норвегія, Швеція, Франція та інші країни світу. Сподіваюся, українці також долучаться до щирих вітань, адже Сполучені Штати Америки та американці завжди були справжніми друзями України!

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше