SAPIENS DOMINABITUR ASTRIS

А все таки яка гарна і дотепна емблема у нашої воєнної розвідки. Мудра українська сова пронизує мечем територію Росії. На мечі – наш Державний Герб. Надпис латиною Sapiens dominabitur astris означає: «Мудрий володарюватиме над зірками». У Москві ця емблема наробила неабиякого галасу.
 
Але насправді все саме так, як і має бути. Згідно воєнної доктрини України, затвердженої 2015 року, путінський режим у Москві становить головну воєнну загрозу нашій державі. Доктрина наголошує, що Україна залишає за собою право «будь-якими способами боротися з ворогом». Сова, як відомо, будучи прекрасним нічним мисливцем, пожирає кажанів (символ розвідки Російської Федерації), а із цим гаслом превалює і над гаслом росіян («вище лише зірки»). 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Екологічні дебати: поводження з ТПВ в Україні має враховувати досвід ЄС"
Освітня технологія "Дебати", що поширює інтелектуальну гру у змагальному форматі на задану тему. Дебатні клуби є ознакою європейськості університетів, які мають за мету розвивати у студентів критичне мислення. Британський формат.
Читати більше
В Україні переміг "Егоїстичний ген"
Підбито підсумки чергового XIХ Всеукраїнського рейтингу "Книжка року" за 2017 рік. В номінації науково-популярної літератури перемогу одержала гучна книжка відомого британського автора Річарда Докінза "Егоїстичний ген".
Читати більше