SAPIENS DOMINABITUR ASTRIS

А все таки яка гарна і дотепна емблема у нашої воєнної розвідки. Мудра українська сова пронизує мечем територію Росії. На мечі – наш Державний Герб. Надпис латиною Sapiens dominabitur astris означає: «Мудрий володарюватиме над зірками». У Москві ця емблема наробила неабиякого галасу.
 
Але насправді все саме так, як і має бути. Згідно воєнної доктрини України, затвердженої 2015 року, путінський режим у Москві становить головну воєнну загрозу нашій державі. Доктрина наголошує, що Україна залишає за собою право «будь-якими способами боротися з ворогом». Сова, як відомо, будучи прекрасним нічним мисливцем, пожирає кажанів (символ розвідки Російської Федерації), а із цим гаслом превалює і над гаслом росіян («вище лише зірки»). 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше