SAPIENS DOMINABITUR ASTRIS

А все таки яка гарна і дотепна емблема у нашої воєнної розвідки. Мудра українська сова пронизує мечем територію Росії. На мечі – наш Державний Герб. Надпис латиною Sapiens dominabitur astris означає: «Мудрий володарюватиме над зірками». У Москві ця емблема наробила неабиякого галасу.
 
Але насправді все саме так, як і має бути. Згідно воєнної доктрини України, затвердженої 2015 року, путінський режим у Москві становить головну воєнну загрозу нашій державі. Доктрина наголошує, що Україна залишає за собою право «будь-якими способами боротися з ворогом». Сова, як відомо, будучи прекрасним нічним мисливцем, пожирає кажанів (символ розвідки Російської Федерації), а із цим гаслом превалює і над гаслом росіян («вище лише зірки»). 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше