День народження Hromada

8 грудня 2015
Олександр
Наприкінці минулого місяця українці, які проживають у місті Гуанчжоу Китайської Народної Республіки, відсвяткували перший день народження своєї неофіційної громадської організації Hromada.

Про саме святкування краще розповість наш фото звіт. А зараз просто представимося. Трохи більше року тому в розпал соціальної та політичної кризи в Україні у громадян, котрі проживають далеко від своєї Батьківщини, виникла необхідність у більш тісному спілкуванні зі співвітчизниками. І так, потроху знайомлячись в інтернеті, спілкуючись, зустрічаючись невеликими групами, обговорюючи політичні та соціальні питання, шукаючи спосіб участі в допомозі своїй країні і людям, проводячи волонтерські проекти, в один час було прийнято рішення провести спільну зустріч.

Пройшла вона в 2014 році в день Гідності та Свободи- 21 листопада. Цей день і вважаємо днем ​​народження Hromada. Громада об'єднує людей різних професій, інтересів та поглядів. Залишитися сьогодні поза політикою жоден українець не може, але ми в деталях маючи різні погляди й уподобання, за громадську основу беремо тільки два пункти:

1 Цілісність України.
2 Щастя і благополуччя українського народу.


Не підтримуючи ту чи іншу політичну силу. Про мету об'єднання може сказати наш слоган "Нитка до нитки, людина до людини", що в нашому розумінні означає наступне - як нитки, переплітаючись між собою, народжують наш національний візерунок, так і результати нашого об'єднання і співпраці показують дух і красу українського народу.

За рік було зроблено немало - реалізація благодійних проектів для будинків-інтернатів, допомога бійцям АТО, організація святкування державних свят, зустрічі та поїздки. Про все це будемо розповідати в подальших статтях.

На жаль, не всі активісти та організатори, в силу різних причин, змогли бути присутніми на дні народженні, але, між тим, не забули привітати нас.

Більше інформації про громаду в Гуанчжоу на нашому сайті www.hromada.club. Заходьте в гості, додавайтеся у друзі, коментуйте. Будемо раді новим знайомствам.

Текст: Олександр Каменських, Петро Рибальченко
Фото: Олександр Каменських

   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше