ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ІМЕНІ УКРАЇНИ

Значення та вшанування національних символів важко переоцінити для самоствердження і самоідентифікації нації. В Україні існує чимало державних свят, присвячених національним символам. Напередодні Дня незалежності ми святкуємо День національного прапора. Також українці відзначають День національного герба, День Конституції, День української писемності та мови.

Вважаю, що назва «Україна» так само є нашим національним символом. Тож так само маємо вшановувати День національного імені України.

На мою думку вшанування Дня національного імені України сприятиме:

1) історико-патріотичному вихованню громадян, і особливо молоді та юнацтва;

2) згуртуванню української нації, незалежно від віросповідання, мовних вподобань та політичних переконань;

3) популяризації нашої країни та її назви у світі.

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрована електронна петиція про встановлення Дня національного імені України https://petition.president.gov.ua/petition/82076?fbclid=IwAR1x45WwuZvObSYEvNdpUxDPnlnuAr1nHMoQDU5kh4Eo2nfXXc68D3jizc8

Якщо ви вважаєте, що українцям варто відзначати День національного імені, підписуйте петицію і поширюйте її у соцмережах.

На світлині: пам’ятний знак на честь першої згадки слова «Україна» у місті Переяславі

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше