ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ІМЕНІ УКРАЇНИ

Значення та вшанування національних символів важко переоцінити для самоствердження і самоідентифікації нації. В Україні існує чимало державних свят, присвячених національним символам. Напередодні Дня незалежності ми святкуємо День національного прапора. Також українці відзначають День національного герба, День Конституції, День української писемності та мови.

Вважаю, що назва «Україна» так само є нашим національним символом. Тож так само маємо вшановувати День національного імені України.

На мою думку вшанування Дня національного імені України сприятиме:

1) історико-патріотичному вихованню громадян, і особливо молоді та юнацтва;

2) згуртуванню української нації, незалежно від віросповідання, мовних вподобань та політичних переконань;

3) популяризації нашої країни та її назви у світі.

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрована електронна петиція про встановлення Дня національного імені України https://petition.president.gov.ua/petition/82076?fbclid=IwAR1x45WwuZvObSYEvNdpUxDPnlnuAr1nHMoQDU5kh4Eo2nfXXc68D3jizc8

Якщо ви вважаєте, що українцям варто відзначати День національного імені, підписуйте петицію і поширюйте її у соцмережах.

На світлині: пам’ятний знак на честь першої згадки слова «Україна» у місті Переяславі

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Огляд iPhone 14 та iPhone 14 Plus: які оновлення ми отримали
Реліз айфона 14 став однією з яскравих подій осені. Прихильники техніки Apple з нетерпінням очікували на новий смартфон. Розгляньмо детальніше, чи не розчарувала новинка, яку презентували на початку вересня.
Читати більше
Пам'ять смартфона переповнена? Є кілька способів вирішити проблему
Будь-який користувач може мати проблеми з дефіцитом внутрішньої пам'яті телефону. Як завжди, це трапляється в невідповідних моментах: фотографування в подорожі або встановлення потрібного в цю хвилину програми. Хочете знати, як швидко та ефективно організувати вільне місце у пам'яті пристрою?
Читати більше