ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ІМЕНІ УКРАЇНИ

Значення та вшанування національних символів важко переоцінити для самоствердження і самоідентифікації нації. В Україні існує чимало державних свят, присвячених національним символам. Напередодні Дня незалежності ми святкуємо День національного прапора. Також українці відзначають День національного герба, День Конституції, День української писемності та мови.

Вважаю, що назва «Україна» так само є нашим національним символом. Тож так само маємо вшановувати День національного імені України.

На мою думку вшанування Дня національного імені України сприятиме:

1) історико-патріотичному вихованню громадян, і особливо молоді та юнацтва;

2) згуртуванню української нації, незалежно від віросповідання, мовних вподобань та політичних переконань;

3) популяризації нашої країни та її назви у світі.

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрована електронна петиція про встановлення Дня національного імені України https://petition.president.gov.ua/petition/82076?fbclid=IwAR1x45WwuZvObSYEvNdpUxDPnlnuAr1nHMoQDU5kh4Eo2nfXXc68D3jizc8

Якщо ви вважаєте, що українцям варто відзначати День національного імені, підписуйте петицію і поширюйте її у соцмережах.

На світлині: пам’ятний знак на честь першої згадки слова «Україна» у місті Переяславі

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше