Декілька простих порад, які допоможуть вам підтримувати хороший настрій

1 червня 2020
Тanya Balyta
 • Не бійтеся виходити зі своєї зони комфорту  [для когось це дуже важко, тому що ми всі звикли до чогось одного і не хочемо виходити за рамки, адже це буде щось нове, а більшість з нас просто боїться пробувати щось нам невідоме. Але тут потрібно думати, що щось нове принесе нам багато нових емоцій, а емоції впливають на наш настрій, тому пробуйте, експерементуйте].
 • Не зациклюйтеся на чомусь одному [життя настільки кольорове, не носіть тільки одні кольори, пробуйте різні].
   

 • Не вступайте в суперечку, якщо розумієте, що в цьому немає сенсу [це дуже важливо  уміти керувати своїми емоціями. Якщо ви розумієте, що в певному діалозі ваші коментарі не беруть до уваги, подумайте двічі, чи варто продовжувати намагатися пояснити людині, або ж треба просто закрити тему і зберегти свої нерви].


   
 • Не відмовляйте собі в тому, що бажаєте [дуже часто чую від друзів, коли вони розповідають про певні речі, які не дозволять собі щось купити чи навіть з'їсти. Друзі, ми живемо один раз, для чого відмовляти собі в чомусь? Я розумію, коли справа в грошах, але варто мріяти про щось більше реальне для здійснення та просто поставити собі мету дійти до цього, а не просто опускати руки та казати: я не можу собі цього дозволити. Вірте в себе!]
 • Пишіть/телефонуйте частіше своїм близьким, друзям [ це дуже важливо. Найбільше хто може повпливати на наш настрій, крім нас самих,  це близькі люди. Не втратьте нагоди зателефонувати, поспілкуватися, пожартувати і вам стане веселіше, і вашим близьким приємно]
 • Не бійтеся бути кумедним [думаю, немає такої людини, яка б не бачила чи не відчула на собі щось таке, як "ти можеш так голосно сміятися, або не говори так голосно, або не махай так руками, або чому ти так дивно танцюєш, або ти можеш себе нормально на людях поводити? Так, звісно, є деякі норми поведінки, але ніхто не має права вказувати вам, як себе поводити, говорити чи сміятися. Те, що робите ви, за це вам відповідати, а не комусь іншому. Тому, якщо ви хочете бути кумедними, будьте. Це не страшно, хоча саме ті, кому це не подобається, ніколи таким не будуть, може, вони навпаки заздрять тим людям, які можуть просто бути собою].
 • Робіть багато цікавих фото [колись зовсім по-іншому ставилася до фотографій, а тепер розумію, що коли в тебе поганий настрій, то перегляд фото  це одне з того, що дуже його змінює та утворює посмішку на вашому обличчі].

Звісно, таких порад може бути набагато більше. Головне — завжди старайтеся у всьому знаходити щось хороше та позитивне :) 

with loveBuzzy

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше