Де знайти свій Грааль або Чому біла магія зачекає?

2 листопада 2015
Оксана Різова
Восени допомагає жовтий. Творити і мріяти допомагає жовтий. Цей колір взагалі, якийсь магічний, якщо вірити, творити і мріяти. І якщо осінь. Вся магія творчості - на сторінках жовтого Граалю. Я читала відповіді Дениса Харченко і посміхалася. Тепер ваша черга, дорогі читачі, посміхатися, творити сторінки власного Граалю та мріяти! Інтерв'ю автора Граалю блогу вражень zapas-slov.com.ua

zapas-slov.com.ua (далі ZS): Чому Грааль?

Денис: А чому б і ні? Всі знають що це, століттями це шукали... Та й час зараз такий - багатьом не вистачає магії в житті. Банально, але всі стали такими серйозними, що забули, - життя прекрасне і чарівне. Сам такий же :)

ZS: Навіщо Вам це потрібно: творче самовираження, жага слави або щось інше? :)

Денис: У мене дружина вагітна. Переживала, що її на роботу не беруть. Ось ми і зробили проект, яким вона зможе займатися. А для мене це своєрідний доказ того, що я, як креативщик-копірайтер, можу не тільки створювати рекламні проекти, а й робити щось відчутне, корисне, прекрасне.
 
ZS: Є багато майстрів, які роблять багато різних речей руками: і намиста, і шпильки, і блокноти з гудзиками і сердечками. Чому обрали саме такий стиль?

Денис: Згоден, що багато різних речей сьогодні роблять руками. Можна сказати, що ми проаналізували ринок, знайшли вільну нішу, розробили власну УТП*, позиціонування і решта... Але це не так :) Ми обрали те, що підказало нам серце.

За стилем орієнтувалися на Молескин. Звичайно, багато хто радить додати завитки на сторінках, бантики на обкладинці... Приємно, але це кінцевий варіант. Я дотримуюся думки, що за зайвими деталями ховається банальність. Може я й помиляюся.
 
Якщо розібрати Грааль на запчастини, побачите, що кожна деталь виконує певну функцію, а не служить простою прикрасою. Можливо, він виглядає просто, але довелося зіпсувати близько дюжини, щоби прийти до цього результату. Найбільше проблем було з клеєм. Під час виробництва ми використовуємо три різні види, щоби блокнот не втратив свій вигляд. А кишеня, наприклад, - не просто місце для зберігання дрібниць, - це елемент, який закриває місця кріплення гумки.

ZS: Ви говорите про те, що кожен лист може запам'ятати найзаповітніше бажання. Як Ви вважаєте, як ця штука працює? Відправляє запит-побажання світобудові на пряму або якось інакше? :)

Денис: У Граалі є інструкція :) На початку це був здоровенний текст із незрозумілими настановами, але навіщо все ускладнювати? Чесно, я не знаю, як це працює, знаю тільки те, що працює.

Мені здається, що в цьому і проблема. Ми намагаємося вічно зрозуміти, як все влаштовано і зовсім забуваємо концентрувати увагу на тому, що дійсно важливо. Завжди з'являються "а раптом" і відводять нас в інший бік.

ZS: Це перша робота чи є ще приклади творчості?

Денис: Перша, але не остання. Коли вдаєтсья знайти в собі сили ризикнути і зробити щось своє, повертатися в колишній стан немає бажання.
 
У планах створити лампу, альбом для фотографій, настінні годинники, дитячу іграшку, пуф, новорічну ялинку, вішалку для речей, дитячий світильник, обкладинку для паспорта...

Це всім відомі речі, навіть нудні :) Але креатив - це брати відоме і поєднувати незвичним чином. Ось тоді й виходить круто!

ZS: Можливо, є якісь магічні історії, пов'язані з втіленням і "здійсненням мрій", написаних на папері?

Денис: Коли я зібрав свій перший варіант Грааля, на першій сторінці написав: "У мене все вийшло. Я зробив Грааль і він змінив моє життя на краще". Нехай такий підхід викликає посмішку, але спрацювало :)
 
Проте найбільш магічні історії - відгуки людей, які замовили собі Грааль. Складно описати радість, яка наповнює мене кожного разу, коли я отримую щось подібне. Ось це магія.

ZS: А чи будуть дівочі Граалі? :)
 
Денис: Звичайно! Ми зробили варіант Грааля з рожевими листками. Вийшло симпатично. 

Ще є варіант з помаранчевими, але жовті мені подобаються найбільше. Є в цьому своя магія :) 

За посиланням, розміщеним вище, шукайте свій Грааль. Або пишіть сюди листа: veronamontсобакаmail.ru
  
---------------------------------------
УТП* - унікальна торгова пропозиція
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше