Де знайти свій Грааль або Чому біла магія зачекає?

2 листопада 2015
Оксана Різова
Восени допомагає жовтий. Творити і мріяти допомагає жовтий. Цей колір взагалі, якийсь магічний, якщо вірити, творити і мріяти. І якщо осінь. Вся магія творчості - на сторінках жовтого Граалю. Я читала відповіді Дениса Харченко і посміхалася. Тепер ваша черга, дорогі читачі, посміхатися, творити сторінки власного Граалю та мріяти! Інтерв'ю автора Граалю блогу вражень zapas-slov.com.ua

zapas-slov.com.ua (далі ZS): Чому Грааль?

Денис: А чому б і ні? Всі знають що це, століттями це шукали... Та й час зараз такий - багатьом не вистачає магії в житті. Банально, але всі стали такими серйозними, що забули, - життя прекрасне і чарівне. Сам такий же :)

ZS: Навіщо Вам це потрібно: творче самовираження, жага слави або щось інше? :)

Денис: У мене дружина вагітна. Переживала, що її на роботу не беруть. Ось ми і зробили проект, яким вона зможе займатися. А для мене це своєрідний доказ того, що я, як креативщик-копірайтер, можу не тільки створювати рекламні проекти, а й робити щось відчутне, корисне, прекрасне.
 
ZS: Є багато майстрів, які роблять багато різних речей руками: і намиста, і шпильки, і блокноти з гудзиками і сердечками. Чому обрали саме такий стиль?

Денис: Згоден, що багато різних речей сьогодні роблять руками. Можна сказати, що ми проаналізували ринок, знайшли вільну нішу, розробили власну УТП*, позиціонування і решта... Але це не так :) Ми обрали те, що підказало нам серце.

За стилем орієнтувалися на Молескин. Звичайно, багато хто радить додати завитки на сторінках, бантики на обкладинці... Приємно, але це кінцевий варіант. Я дотримуюся думки, що за зайвими деталями ховається банальність. Може я й помиляюся.
 
Якщо розібрати Грааль на запчастини, побачите, що кожна деталь виконує певну функцію, а не служить простою прикрасою. Можливо, він виглядає просто, але довелося зіпсувати близько дюжини, щоби прийти до цього результату. Найбільше проблем було з клеєм. Під час виробництва ми використовуємо три різні види, щоби блокнот не втратив свій вигляд. А кишеня, наприклад, - не просто місце для зберігання дрібниць, - це елемент, який закриває місця кріплення гумки.

ZS: Ви говорите про те, що кожен лист може запам'ятати найзаповітніше бажання. Як Ви вважаєте, як ця штука працює? Відправляє запит-побажання світобудові на пряму або якось інакше? :)

Денис: У Граалі є інструкція :) На початку це був здоровенний текст із незрозумілими настановами, але навіщо все ускладнювати? Чесно, я не знаю, як це працює, знаю тільки те, що працює.

Мені здається, що в цьому і проблема. Ми намагаємося вічно зрозуміти, як все влаштовано і зовсім забуваємо концентрувати увагу на тому, що дійсно важливо. Завжди з'являються "а раптом" і відводять нас в інший бік.

ZS: Це перша робота чи є ще приклади творчості?

Денис: Перша, але не остання. Коли вдаєтсья знайти в собі сили ризикнути і зробити щось своє, повертатися в колишній стан немає бажання.
 
У планах створити лампу, альбом для фотографій, настінні годинники, дитячу іграшку, пуф, новорічну ялинку, вішалку для речей, дитячий світильник, обкладинку для паспорта...

Це всім відомі речі, навіть нудні :) Але креатив - це брати відоме і поєднувати незвичним чином. Ось тоді й виходить круто!

ZS: Можливо, є якісь магічні історії, пов'язані з втіленням і "здійсненням мрій", написаних на папері?

Денис: Коли я зібрав свій перший варіант Грааля, на першій сторінці написав: "У мене все вийшло. Я зробив Грааль і він змінив моє життя на краще". Нехай такий підхід викликає посмішку, але спрацювало :)
 
Проте найбільш магічні історії - відгуки людей, які замовили собі Грааль. Складно описати радість, яка наповнює мене кожного разу, коли я отримую щось подібне. Ось це магія.

ZS: А чи будуть дівочі Граалі? :)
 
Денис: Звичайно! Ми зробили варіант Грааля з рожевими листками. Вийшло симпатично. 

Ще є варіант з помаранчевими, але жовті мені подобаються найбільше. Є в цьому своя магія :) 

За посиланням, розміщеним вище, шукайте свій Грааль. Або пишіть сюди листа: veronamontсобакаmail.ru
  
---------------------------------------
УТП* - унікальна торгова пропозиція
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше