Де знаходиться точка G у жінок

4 лютого 2020
Редакція

Вперше про точку G висловився німецький гінеколог Ернст Грефенберґ у 1950-х роках. У більшості жінок G-Spot, або точка G – найчутливіша зона, що відповідає за ні з чим незрівнянне сексуальне задоволення. Але дехто заперечує її існування. Хто ж має рацію, розповість наша стаття.

Чи існує точка G

З погляду фізіології крихітна ділянка, де знаходиться точка G у жінок, складається з губчастої еректильної нервової тканини зі скупченням кровоносних судин. Простими словами, саме ця точка може викликати надсильні відчуття під час сексу.

Проте сексологи і досі сперечаються щодо її існування. Наявність надчутливої ділянки не зовсім доведена. Але що тоді викликає такий бурхливий оргазм? Нещодавно вчені оголосили, що точка G – це внутрішня проекція клітора, а вагінальний оргазм – взагалі міф. Тому ми, заручившись знаннями експертів компанії Durex, зробили власне дослідження.

Як знайти точку G

Багато дівчат зізнаються, що відчувають точку G як надчутливе місце, котре яскраво реагує на стимуляцію. Але є і ті, у кого стимуляція певної точки не викликає особливого захвату, але ж у всіх різні вподобання.

G-Spot розташована між лобковою кісткою та передньою частиною шийки матки, на передній стінці десь за чотири сантиметру входу у піхву. У збудженому стані вона завбільшки з горошину. Тому краще розпочати «пошуки» G-зони безпосередньо перед або після оргазму. Для стимуляції можна також використовувати різні іграшки. Дорослі, звісно. Інші поради для обох партнерів читайте сайті durex.ua.

Першою реакцією на стимулювання можуть бути позиви до сечовипускання, але ще кілька секунд, і з’являється збудження. Жінки кажуть, що вагінальний оргазм набагато яскравіший за кліторальний. Щоб отримати максимум задоволення від стимуляції цієї зони, підійдуть не всі пози.

Які пози жінкам приносять більше задоволення

З позиціями все досить просто: найкраще підійдуть ті, в яких пеніс партнера проникає найглибше і натискає на передню стінку піхви. Ось три позиції, котрі користуються особливою популярністю:

  • Колінно-ліктьова. Партнер знаходиться позаду, його руки абсолютно вільні для «цікавих» дій.
  • Гусарська. Поза передбачає, що жінка кладе ноги на плечі партнеру. Особливі акробатичні навички не потрібні.
  • Вершниця. Класична поза, коли жінка зверху. Радимо спробувати її у двох варіаціях: обличчям до партнера – і навпаки.

Детальний опис можливих технік ви знайдете у книгах, зокрема у Камасутрі. Цей трактат хоч і написаний десь у III—IV ст., але й досі не втрачає актуальності. Можливо, індійці вже тоді відкрили секрет точки Джі. Зручно, що всю давньоіндійську «мудрість» тепер можна завантажити на смартфон, котрий завжди під рукою.

Що радять сексологи

Сучасне суспільство націлене на досягнення швидкого результату в усьому. Те ж саме у сексі – іноді пари захоплюються пошуком найерогеннішої зони на тілі аби переконатися у здатності давати й отримувати насолоду. Коханці заграються й перетворюють секс на механічну роботу з гарантованим результатом.

Але інструментом кохання є все наше тіло, а не окремі його частини. Не менш важливі емоції. Як кажуть сексологи, універсальної кнопки немає. Потрібно досліджувати й інші ерогенні зони на тілі, яких може виявитися більше, ніж ви гадаєте. Кожна жінка унікальна у своїх реакціях та по-своєму чуттєва. Будьте щирими та відкритими до партнера, й у вас все вийде.

Зображення  pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com