DARI CO та 1dea.me кидають виклик дівчатам

Колаборація DARI CO та 1dea.me

"Готуй булочки взимку",  кажуть нам DARI CO та 1dea.me і викликають на челендж усіх дівчат, які прагнуть до ідеальної фігури.

Як часто в пошуку мотивації ми губимося і забуваємо про головне  працювати над собою. Старанно, постійно та відповідально. Шукаємо собі виправдання, відмовки, просимо когось скласти нам компанію і бути прикладом.

А потім знову відкладаємо все "на потім", чекаємо "правильного" понеділка, відмовляємося від мрії заради нового серіалу. Що ж, кожен з нас так поводився хоч раз у житті  сьогодні з цим чаа попрощатися.

Бренд DARI CO і компанія 1dea.me запускають 30-денний челендж присідань, який включає 5 підходів на день: це ідеальний старт на шляху до красивого тіла. Пробудити в собі мотивацію і бути кращою з кожним днем важливо для кожної дівчини. В рамках колаборації з 1dea.me бренд створив білосніжний боді з надихаючим слоганом "Мрій та дій!".


Контакти DARI CO

Сайт 1dea Me.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше
Зірка впала: чи падають вони взагалі й на що ми загадуємо бажання
У темний час доби іноді можна побачити, як в небі падають зірки. Але чи дійсно вони падають? І чому це відбувається? Давайте з вами послідовно відповімо на всі ці запитання.
Читати більше