CNN радить туристам відвідати Україну: які міста потрапили у рейтинг

11 травня 2017
UAPOST.US
Яскраві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і доброзичливе ставлення. Відсутність масового туризму надає країні чарівність і справжність, яка часто відсутня в інших місцях – так в CNN описують Україну, яку радять відвідати туристам.

В СNN зазначають, що Україна – одна з найбільших країн у Європі, і зараз намагається відшукати свою ідентичність між російськими і західноєвропейськими впливами. Також є проблема через сепаратистські рухи на сході країни, куди не варто їхати. Тим не менше, є 11 місць, які варто відвідати.

Львів

Культурна столиця України, яка може похвалитися найбільш західною архітектурою в країні, котра перебуває під захистом ЮНЕСКО.

Старе місто славиться прекрасними вузькими вуличками, чудовими церквами, цікавими музеями та чарівною атмосферою, – йдеться в описі міста.
  Зазначається, що до Львова можна приїхати у будь-яку пору року. Також з міста можна відвідати "Золоту підкову" – туристичний маршрут найвідомішими замками, які лежать навколо Львова – Олеський, Золочівський та Підгорецький.

Чернівці

Місто, яке ще називають "маленьким Віднем" через велику кількість австро-угорської архітектури. Журналісти називають Чернівці перлиною західної України, і радять побачити Чернівецький університет, а любителям архітектури в стилі модерн – елегантні фрески і красиві інтер'єри Чернівецького художнього музею.
  З історією мультикультуралізму та постійною зміною влади місто є одним з найцікавіших в Україні.

Софійський парк в Умані

Одним з найяскравіших прикладів європейського садового дизайну ХІХ століття є Софіївка – унікальна українська природна пам'ятка. У великому парку є чимало водоспадів, озер, статуй, фонтанів, старовинних гротів і штучних руїн.

Це ідеальне місце, щоб насолодитися прогулянкою для розслаблення в оточені природної краси.
  Він був заснований польським дворянином Станіславом Потоцьким як подарунок на день народження його дружині Софії.

Ще один мальовничий приклад ландшафтного дизайну XVIII століття – Державний дендрологічний парк "Олександрія" у Білій Церкві.

Київ

Золоті куполи чудових церков, довга історія, еклектична архітектура роблять Київ одним з місць, куди обов’язково має приїхати турист в Україні.

Київ є одним з найвідоміших міст в Східній Європі. Його визначні пам'ятки включають в себе два об'єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерська Лавра та Софійський собор.

Ще одним об’єктом, який обов’язково слід відвідати в Києві, є Андріївський узвіз. А також варто побачити фігури на Будинку з химерами. Ну і спробувати київську перепічку.
 

Мукачево

Чарівне місто в західній частині Закарпатської області теж може похвалитися чималою кількістю архітектури часів Австро-Угорщини. Однак ще однією окрасою міста є замок Паланок на пагорбі.
  Мукачеве також є прекрасною відправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гір, в тому числі озера Синевир і мальовничого водоспаду Шипіт.

Переяслав-Хмельницький

У статті отримало назву "місто-музей" через чималу кількість музеїв. Серед них Музей хліба, Музей рушника, Музей космонавтики і Музей українського національного одягу тощо. Але найбільш вражаючим з них є великий Музей народної архітектури та побуту під відкритим небом.

В комплекті з Переяслав-Хмельницьким радять відвідати Канів.
 

Харків

Місто студентів – таку характеристику отримав Харків. Однак в місті є чимало музеїв та розважальних закладів, щоб зробити його найцікавішим місцем на сході України.

Традиційним для перегляду є площа Свободи, яка є найбільшою у Європі, та будівля Держпрому, що є одним з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури. Завершена в 1928 році, це була найбільш містка споруда у світі на той час.
 

Чернігів

Чернігів є одним з найстаріших міст України, а колись був процвітаючим і важливим центром середньовічної Русі, першої східнослов'янської держави.

У місті є унікальні приклади середньовічної слов'янської церковної архітектури. Серед них і одна з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, який був завершений в ХІ столітті, і з приголомшливими фресками і старовинними інтер'єрами.
  У Чернігові перебуває третина історичних пам’яток Східної Європи до монгольської навали.

Одеса

Один з найбільших українських морських портів з красивою історичною частиною міста. Саме тут численні туристи можуть помилуватися прекрасними палацами та побачити унікальне поєднання архітектурних стилів.
  Для любителів моря, Одеса пропонує кілометри пляжів Чорного моря і безліч розваг, як впродоаж дня, так і ночі.

Ужгород

Маленьке місто на самому кордонні зі Словаччиною за останні 100 років належало п’ятьом різним країнам. Це можна побачити у центральному районі Ужгорода, де поряд з будівлею у стилі чеського функціоналізму стоїть класичний угорський особняк чи православна або католицька церква.
  Ужгород є живим центром Закарпатської області, а також воротами в Карпатські гори, куди легко дістатися з основних центральних міст Європи.

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський вартий подальшого вивчення через захоплюючий вид і відчуття старого затишного міста.

Це невелике містечко в західній частині країни має одну з найбільш вражаючих фортець у Східній Європі.
  Крім замку, Кам'янець-Подільський відомий фестивалем повітряних куль, який зазвичай проводиться в кінці весни.

Ще один чудовий замок можна знайти в сусідньому місті Хотин. Хотинська фортеця вважається однією з наймальовничіших і найбільш відвідуваних пам'яток в Україні. Це було місцем зйомок багатьох радянських і українських історичних фільмів через свою автентичну атмосферу та прекрасні краєвиди.

Джерело: edition.cnn.com
Переклад: ​24tv.ua
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com