Цьогоріч у прокат вийде рекордна кількість українських фільмів

17 серпня 2016
UAPOST.US
У 2016 році в кінотеатральний прокат вийде 26 українських фільмів. Така кількість вітчизняних прем'єр є рекордною за роки незалежності України.

З січня по червень відбулися прем'єри 14 українських фільмів. З вересня по грудень вийде ще 12.

Зокрема на кінець вересня запланована презентація фільму "Жива ватра" Остапа Костюка та "Осінні спогади" Алі Фахри Мусаві.
 
uapost.us
 
13 жовтня презентують мультфільм "Микита Кожум'яка" Манука Депояна, 14 жовтня - "Червоний" Зази Буадзе, 27 жовтня - "Чунгул" В'ячеслава і Олександра Алешечкіних.

У листопаді з'являться відразу п'ять українських фільмів. Зокрема: 3 листопада - "Бременські розбійники" Олексія Лукьянчикова, 7 листопада - "Виграти все" Дмитра Томашпольського, 10 листопада - "Гніздо Горлиці" Тараса Ткаченка, 15 листопада - "Жива" Тараса Химича та 24 листопада - "Правило бою" Олексія Шапарева.

У грудні на екрани вийдуть ще два фільми: 8 грудня - "Моя бабуся Фанні Каплан" Олени Дем'яненко і 22 грудня - "Сторожова застава" Юрія Ковальова.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше