Ціна, яку зараз маємо заплатити

1 березня 2014
Юлія Василів
Яка ціна свободи? Яка ціна зміни? Яка ціна … іншого, нового життя?

Не знаю. На це нереально відповісти. Єдине конкретне і при цьому дуже загальне:  велика.
Скільки крові має пролитися, скільки випробувань відбутися, щоб відбулося щось більше, ніж «купити хліба» і «поїхати у відпустку»?

 Ми питаємо себе, яка ціна, скільки ще життів чи ще жертв? Натомість може це та ціна за всю глухоту, конформізм, байдужість та крайні хати. За брехню, яка була стільки часу в різних ролях і з різних уст. За все приховування і залякування. За нерішучість – попередніх поколінь і часто нашу тепер. За мужність одиниць у минулому, які віддали найцінніше – життя. За все, що мали давно зробити. ‘Відкладали, але процес ішов… Процес зомбування, підміни понять, фальшу.

Натомість що час нам пропонує зараз? Він закликає жити помимо наших планів. І багато хто в цю мить думає про бізнес, задуми, мрії, інше,  маючи на це право. АЛЕ: життя – це те, що з вами трапляється якраз тоді, коли у вас зовсім інші плани (Джон Ленон).

До нас іде запит на життя в іншій якості, в переродженні та дії.

Ми надто довго були сліпі, глухі, німі. Ми говорили, щоб говорити. Ми дивилися і думали, що нас не стосується. Ми мовчали, бо хіба слово має вартість. А воно МАЄ!

Тому БУДЬМО! Ціна буте така, яка буде. І це так чи інакше теж треба прийняти.

БУДЬМО! Бо інакше буде черговий злочин проти Людини.

БУДЬМО! Для тих дітей, які є і ще народяться. Для УКРАЇНИ, яка має бути і буде після нас.

Ми творимо щось більше, ніж можемо зараз осмислити… Відбувається зараз наша країна, народ, кожен із нас - і хто знає: може і світ чи, якмінімум, Європа?
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше