Ціна, яку зараз маємо заплатити

1 березня 2014
Юлія Василів
Яка ціна свободи? Яка ціна зміни? Яка ціна … іншого, нового життя?

Не знаю. На це нереально відповісти. Єдине конкретне і при цьому дуже загальне:  велика.
Скільки крові має пролитися, скільки випробувань відбутися, щоб відбулося щось більше, ніж «купити хліба» і «поїхати у відпустку»?

 Ми питаємо себе, яка ціна, скільки ще життів чи ще жертв? Натомість може це та ціна за всю глухоту, конформізм, байдужість та крайні хати. За брехню, яка була стільки часу в різних ролях і з різних уст. За все приховування і залякування. За нерішучість – попередніх поколінь і часто нашу тепер. За мужність одиниць у минулому, які віддали найцінніше – життя. За все, що мали давно зробити. ‘Відкладали, але процес ішов… Процес зомбування, підміни понять, фальшу.

Натомість що час нам пропонує зараз? Він закликає жити помимо наших планів. І багато хто в цю мить думає про бізнес, задуми, мрії, інше,  маючи на це право. АЛЕ: життя – це те, що з вами трапляється якраз тоді, коли у вас зовсім інші плани (Джон Ленон).

До нас іде запит на життя в іншій якості, в переродженні та дії.

Ми надто довго були сліпі, глухі, німі. Ми говорили, щоб говорити. Ми дивилися і думали, що нас не стосується. Ми мовчали, бо хіба слово має вартість. А воно МАЄ!

Тому БУДЬМО! Ціна буте така, яка буде. І це так чи інакше теж треба прийняти.

БУДЬМО! Бо інакше буде черговий злочин проти Людини.

БУДЬМО! Для тих дітей, які є і ще народяться. Для УКРАЇНИ, яка має бути і буде після нас.

Ми творимо щось більше, ніж можемо зараз осмислити… Відбувається зараз наша країна, народ, кожен із нас - і хто знає: може і світ чи, якмінімум, Європа?
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше