Цікаве про жінок

17 жовтня 2019
Олена Українка

Мало хто з чоловіків може з впевненістю сказати, що знає все про жінок. Жінка завжди була музою, вона надихає на неймовірні подвиги та завжди залишається загадкою, яку чоловіки намагаються розгадати багато віків, каже "Факт дня".

1. У 1909 році в США вперше у світі відсвяткували День жінки (англ. Women's Day). Восьме березня, або День жінки задумувалося спочатку як комуністичне свято жінок-робітниць та його ініціатором була Соціалістична партія Америки. За сприяння СРСР у 1977 році це свято отримало статус міжнародного.


2. За дослідженнями істориків високі підбори спочатку носили чоловіки, жінки почали їх носити, щоб виглядати більш незалежними та мужніми. Стародавні греки і римляни незалежно від статі також носили взуття на високій платформі. Туфлі на високих підборах вже у 1660 році носив король Франції Людовик XIV, а каблук на деяких із них перевищував десять сантиметрів.

3. Неодмінним атрибутом жіночої косметички є помада. Помаду застосовували ще в стародавньому Єгипті, на той час до її складу входили яйця комах та перетерта риб'яча луска. Сьогодні для її виготовлення, звісно, використовуються інші інгредієнти, але незмінним залишається те, що жінки суттєву кількість помади з'їдають. За життя при постійному використанні жінка з'їдає понад два кілограми помади.

4. Відомим фактом є те, що жінки живуть довше за чоловіків. Це явище простежується по всьому світі. Є припущення, що причиною цього може бути те, що жінки, як правило, більш схильні вести здоровіший спосіб життя. Але також вчені припускають, що жіноче тіло, особливо тих жінок, які народили дитину, природно, краще пристосоване до боротьби з хворобами.

5. Український математик Марина В'язовська вирішила проблему, над якою вчені ламали мізки декілька століть. У 2016 році вона розв'язала задачу укладання куль у 8-вимірному просторі, а також є співавтором розв'язання у 24-вимірному. Раніше задачу вдавалося розв'язати лише максимум до трьох вимірного простору. Це справжній прорив у сучасній математиці.

6. Валентина Терешкова — перша жінка-космонавт. Також до її заслуг належить і те, що вона є єдиною жінкою, яка самостійно здійснила космічний політ. Як не дивно, народилася Валентина в сім'ї колгоспників, вихідців з Білорусі, росла без батька, а спочатку працювала закрійницею на заводі.

7. Олімпійські ігри проводилися ще в античні часи. Жінки були вперше допущені до участі в Олімпійських іграх в 1900 році.

8. Жінки краще розрізняють смак їжі, оскільки на їхньому язику більше смакових рецепторів.


9. Переважна більшість найбагатших жінок у світі успадкували свої гроші або від чоловіка, або від батька. У всьому світі жінки заробляють близько 18 трильйонів доларів, а витрачають понад 28 трильйонів.

10. Незаперечним залишається той факт, що українки найгарніші.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com