"Ці дні": як їх зробити комфортніше за допомогою гігієнічних тампонів?

30 листопада 2020
Редакція

Сучасна жінка. Яка вона? Динамічна, успішна, доглянута, зуміє відстояти власні права, а ще більшість часу кудись поспішає, бо наповнює своє життя сенсом. За будь-яких обставин жінка цінує власний комфорт, адже саме він допомагає їй бути впевненою.

Проте кожного місяця бувають дні, коли ти відчуваєш себе більш скутою — критичні.

Поговоримо про захист

Тампони — це один із засобів жіночої гігієни. Вони допомагають почуватися більш вільною у рухах і носити будь-який одяг навіть у “некомфортні” дні.

Основною перевагою тампонів є те, що, крім надійного захисту, вони не обмежують твої рухи. Ти можеш вести звичний спосіб життя, як зазвичай. Наприклад, займатися улюбленими активностями чи спортом.

Танцюй, грай у теніс, крокуй на побачення — тампони makeup.com.ua/categorys/1263199/ стануть твоїм надійним помічником, якими б не були твої плани.

А їхній розмір дозволяє взяти їх із собою навіть у маленькій сумочці. На упаковці ти можеш знайти потрібну інформацію та інструкцію щодо застосування.

Як використовувати

Трохи хвилювання при першому використанні — це нормально. Тобі потрібно зробити глибокий вдих і розслабитися, тому що напруга м'язів може стати перешкодою для правильного введення вагінального тампону.

Спочатку витягни його з упаковки і підготуй до введення. Перед зняттям обгортки з тампона потрібно помити руки. Після того, як забереш обгортку, потрібно розправити шнур повернення. Далі — введення тампону: спочатку прямо, а потім під невеликим кутом до спини. На тампон потрібно трохи натискати, вводячи на глибину, рівну довжині вказівного пальця. Тампон введено правильно, якщо ти не відчуваєш його всередині себе.

На власний розгляд можеш вибрати виробника, упаковку, розмір, прочитати на упаковці властивості. Усе для того, щоб тобі було комфортно, навіть у такі дні.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com