Чудові роботи фотографа В'ячеслава Міщенко "облетіли" весь світ

20 жовтня 2017
Редакція
В'ячеслав Міщенко - визнаний український художник, відомий на весь світ не тільки своїми картинами, а й чудовими макро-фотографіями. Фотограф все життя живе і працює в Україні, а саме в місті Бердичеві, Житомирської області. З ранніх років В'ячеслав захоплювався малюванням, брав активну участь у всіляких художньо-естетичних заходах. Ще хлопчиком він малював шкільні стінгазети, оформляв кабінети в училищі та агітаційні виставки до державних свят під час служби в армії.
 
ukraineartnews.com
 
Незалежно від того, чим доводилося займатися по життю, Міщенко завжди удосконалював свої вміння в малюванні. На сьогоднішній момент він є головою "Товариства вільних художників і народних майстрів "Вернісаж".
 
ukraineartnews.com
 
З розвитком техніки В'ячеслав Міщенко відкрив для себе новий світ художньої самореалізації - світ фотографії. Завдяки своєму вишуканому художньому смаку та естетичному сприйняттю він створює високохудожні витончені макро-фотографії, які й зробили його відомим на весь світ фотографом.Світлини В'ячеслава опубліковані на багатьох престижних зарубіжних сайтах, багато хто з них облетіли весь світ і стали "шпалерами" на робочих столах естетів. Ви, напевно, вже також зустрічали їх, але навіть не здогадувалися, що їх автором є український фотограф В'ячеслав Міщенко.
 
ukraineartnews.com
 
Фотографуючи в макро-режимі, Міщенко в першу чергу приділяє увагу комам і дрібним хребетним, показуючи їхнє життя та взаємодію з природою. Казкові фотографії равликів, мурах, метеликів і ящірок ніби переносять глядачів в інший, мікросвіт цих дивовижних істот, що живуть просто по сусідству з нами.
 
Більше фото В'ячеслава ви можете переглянути за посиланням: www.facebook.com

Джерело: ukraineartnews.com​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як бабуся зі своїм онуком розважаються самі та веселять людей у цілому світі
У будь-якому віці є місце для креативу. Двадцятисемирічний Росс Сміт і його 93-річна бабуся Пауліна на відмінно це підтверджують. Маємо для вас багато фото, які неодмінно піднімуть настрій.
Читати більше