Чому важливо дотримуватися режиму дня

11 листопада 2019
Annie

Продуктивність і працездатність  це якості, які необхідні кожному. Лягати спати, усвідомлюючи, що за день ти здійснила всі заплановані справи і навіть більше, дуже приємно. Саме такі відчуття роблять нас по-справжньому щасливими.

Працездатна людина

Для того щоб стати продуктивним і поліпшити якість власного життя, необхідно оточити себе такими людьми. Бадьорий працездатна людина недовго буде такою, якщо її оточують лише ледачі люди з апатією.

Постарайся не тільки знаходитися в суспільстві продуктивних людей, а й запам'ятай їхні методи вирішення проблем. Мислення такої людини буде відрізнятися від твого, але саме усвідомлення цієї різниці допоможе тобі стати іншим.

Як чинять продуктивні люди

1. Чітко визначають свої цілі

Багато людей не можуть визначити, що їм насправді подобається і до чого варто в цьому житті прагнути. Саме через це вони роблять багато непотрібних дій в різних напрямках, які їх самих збивають з пантелику.

Тільки визначившись зі своєю метою, ти можеш стати дійсно працездатним. Адже в тебе буде чітка мотивація, яка допоможе взяти себе в руки і поступово йти в потрібному напрямку.

2. Знають своє місце в житті

Продуктивна людина добре розуміє себе, знає всі свої слабкості і переваги. Вона використовує свої якості з максимальною вигодою. Такі люди не обманюють ні себе, ні інших.

Часом прийняти свої недосконалості набагато важче, ніж виправити їх. А перетворити свою слабкість на перевагу  це справжнє мистецтво.

3. Не лізуть в чуже життя

Працездатна людина перш за все зацікавлена у своєму благополуччі. Вона не витрачає дорогоцінну енергію на обговорення чийогось життя або на заздрість.

І звичайно ж, такі люди не допускають головної помилки  не порівнюють себе з іншими. Кожна людина рухається у власному темпі, який залежить від її здібностей і досвіду. Поки ти засмучуєшся і сумуєш про те, що хтось краще за тебе, ти б уже міг зробити кілька великих кроків на шляху до досконалості.

4. Не опираються на судження інших

Критику такі люди сприймають дуже тверезо і відсторонено. Вони не відмовляються від улюбленої справи тільки тому, що комусь їхня робота не припала до душі. Продуктивні люди працюють над реальними помилками і пропускають повз вуха заздрісні судження конкурентів або просто нехороших людей.

5. Хочуть приносити користь

Бажання хоча б трохи вдосконалити цей світ за допомогою своєї діяльності теж притаманне саме продуктивним і працездатним людям. Не має значення розмір твого вкладу, найголовніше, — що ти робиш хоча б щось для себе, суспільства і світу в цілому.

6. Не відкладають на потім

Одна з найнеприємніших звичок, котра погубила не один талант. Прокрастинація може відбуватися з багатьох причин. Звичайно ж, проблема може бути ментального плану і тоді необхідно без зволікання звертатися до фахівця. Але якщо твій головний ворог  це лінь, з ним варто боротися з усіх сил!

Сміливо просять про допомогу

Немає нічого поганого в тому, що ти не можеш впоратися з будь-яким складним завданням або життєвою ситуацією самостійно. Важливо відрізняти власне небажання напружити мозок і докласти зусиль від реальної нездатності і відсутності ресурсів.

Дбають про себе

Від чого залежить працездатність людини? Зниження працездатності людини залежить багато в чому від того, як людина поводиться із собою. Не варто сприймати себе як коняку, лише завантажуючи обов'язками.

Уся справа в тому, що ніхто не витримає такого темпу довгий час. А ось для того, щоб бути працездатним і продуктивним постійно, треба вміти відпочивати. Сон, здорове харчування і зарядку ніхто не скасовував!

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше