Чому щасливі люди заробляють більше?

15 березня 2016
Cikavoznaty.com.ua

Більшість людей намагається заробити певний статок, щоби почуватись щасливими і задоволеними. Не всім відомий той факт, що існує і зворотній зв’язок, - відчуття щастя і радості веде до збільшення доходів. Тож, якщо ви старанно працюєте, або розвиваєте власний бізнес, і вам не все вдається, спробуйте змінити своє ставлення і почніть більше радіти тому, що вже маєте. Ось кілька причин того, що це варто зробити.

Щасливі люди налаштовані більш оптимістично

Саме завдяки своєму позитивному мисленню вони відкриті до нових можливостей та активно їх використовують. А до невдач, які іноді трапляються у кожного, щасливі люди ставляться як до можливості отримати певний досвід, а не як до особистої поразки.

Щасливі люди енергійні та активні

Тому вони працюють більш продуктивно та ефективно, ніж інші. Це дозволяє отримувати кращий результат, що веде до збільшення заробітку. Крім того, щасливі люди менше схильні до захворювань і можуть більше часу приділити своїй роботі або бізнесу, що також збільшує доходи.

Щасливі люди отримують кращі відгуки і рекомендації

Позитивне ставлення до роботи і до життя розповсюджується і на всіх навколо нас, тому інші співробітники, а найголовніше, клієнти, дуже добре відносяться до таких людей і готові з ними співпрацювати. Керівництво компанії також цінує і заохочує енергійних та активних працівників, тому що вони здатні підняти загальний настрій всього колективу.

Щасливі люди схильні бачити не проблему, а рішення

Оптимістичні люди не схильні концентруватись на проблемі та на поганих наслідках, до яких вона може призвести. Вони намагаються швидше знайти вихід із складної ситуації та рухатись далі. Такі активні співробітники завжди потрібні керівництву, тому частіше отримують премії, підвищення зарплати та інші бонуси від компанії.

Кілька порад, які дозволять вам почуватись більш щасливими, і як наслідок, стати більш заможними

  • Будьте соціально активними та відкритими до спілкування. Якщо ви проявляєте турботу та доброзичливе ставлення до інших, ви самі почуватиметесь більш щасливими і задоволеними. Тож проявляйте активність на роботі, організовуйте спільні заходи та допомагайте колегам у вирішенні проблем, це принесе вам моральне задоволення і матеріальне заохочення від керівництва.
  • Виконуйте нескладні вправи, спрямовані на покращення власного самопочуття. Існує багато вправ, які допомагають налаштувати себе на позитивне мислення. Наприклад, щодня записуйте три речі, за які ви вдячні, або які роблять вас щасливими. Це не потребує багато часу, але такі тренування вже через 3 тижні збільшують рівень оптимізму та значно покращують настрій.
  • Завжди знаходьте позитивний бік у будь-якій ситуації. Є багато речей, на які ви не здатні впливати, але в той же час багато що ви можете контролювати, наприклад, ваше особисте ставлення. Якщо ви не задоволені своєю роботою, все ж таки знайдіть позитивні моменти і частіше про них думайте. Це налаштує ваш мозок на позитивний лад і підвищить загальний тонус організму, а це в свою чергу призведе до покращення ситуації на роботі.
  • Перестаньте порівнювати себе з іншими. Ви не станете щасливими і задоволеними власним життям, якщо намагатиметесь жити за правилами інших людей. Тільки ви самі знаєте, що для вас краще. Тому не витрачайте час на порівняння з іншими, а краще приділіть цей час собі, своєму розвитку і покращенню власного самопочуття.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше