Чому потрібно вечеряти всією родиною?

9 лютого 2018
Cikavoznaty.com.ua

У вашій сім’ї не прийнято вечеряти всім разом? Дізнайтесь, чому ця звичка дуже корисна і для дорослих, і для дітей.

Приємне спілкування одне з одним

Звісно ж, батьки спілкуються з дітьми частіше, ніж раз на день, але у більшості випадків це розмови на ходу, коли всі кудись поспішають, і немає часу розказати про всі свої новини. Спільна вечеря у затишній домашній атмосфері – це чудова нагода побачитись і поговорити один з одним. Введіть сімейне правило, що під час вечері ви будете ділитися лише хорошими новинами. Обговорюйте ваші плани на майбутнє, спортивні успіхи, сімейні подорожі та інші приємні речі. Нехай у ваших дітей вечеря завжди асоціюється із позитивними розмовами і смачними стравами.

Формування поваги до батьків

Діти, які постійно вечеряють тільки з мамою, починають думати, що мама важливіша за батька, бо знаходить на них час, а завжди зайнятий тато – ні. Коли ви кожного дня вечеряєте всі разом, діти вчаться поважати і цінувати обох батьків. Для них важливо, що незважаючи на свою зайнятість, мама і тато завжди знаходять час для спільної сімейної традиції.

Споживання здорової їжі

Батьки завжди намагаються годувати дітей тільки корисними продуктами, тому на загальному столі завжди стоятиме здорова їжа. Тож коли дорослі сідають за стіл разом з дітьми, вони мимоволі будуть їсти корисні сирники і зелені салати, замість бутербродів з ковбасою. Ось чому сімейна традиція вечеряти разом – це хороший спосіб покращити здоров’я всіх членів родини.

Гуртування родини

Сімейні вечері допомагають згладити невеличкі сімейні сварки та зближують батьків і дітей. Люди, які разом їдять, так чи інакше, мають налагоджувати контакти. Тож ця сімейна традиція допомагає навчитися чути і розуміти один одного, а тим самим покращує родинні зв’язки і зміцнює сім’ю.

Засвоєння хороших манер

Спільна сімейна вечеря також допомагає навчити дитину хорошим манерам, звісно ж, якщо ви самі будете їх дотримуватись. Це стосується як маленьких дітей, які вчяться користуватися виделкою і ложкою, так і дорослих, які звикають сідати за стіл із чистими руками і не бешкетувати під час вечері. Крім того, діти навчаються пунктуальності, тому що той, хто спізнюється, змушує чекати всіх інших.

Створення приємних спогадів

Коли діти подорослішають, вони ніколи не забудуть ці дорогоцінні сімейні вечері. Вони пам’ятатимуть, як важливо сідати за стіл всією родиною і продовжуватимуть це робити зі своїми дітьми. Тож ця сімейна традиція передаватиметься від покоління до покоління. Невже цього не достатньо, щоб розпочати будувати спільні сімейні спогади вже сьогодні?

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ефективне вивчення чеської мови онлайн: поради та рекомендації
Швидке освоєння чеської – це чудова можливість для абітурієнтів здобути вищу або середню освіту в Чехії. Курси обирають люди, які планують змінити роботу або виїхати на постійне місце проживання до Чеської Республіки.
Читати більше