Чому потрібно вечеряти всією родиною?

9 лютого 2018
Cikavoznaty.com.ua

У вашій сім’ї не прийнято вечеряти всім разом? Дізнайтесь, чому ця звичка дуже корисна і для дорослих, і для дітей.

Приємне спілкування одне з одним

Звісно ж, батьки спілкуються з дітьми частіше, ніж раз на день, але у більшості випадків це розмови на ходу, коли всі кудись поспішають, і немає часу розказати про всі свої новини. Спільна вечеря у затишній домашній атмосфері – це чудова нагода побачитись і поговорити один з одним. Введіть сімейне правило, що під час вечері ви будете ділитися лише хорошими новинами. Обговорюйте ваші плани на майбутнє, спортивні успіхи, сімейні подорожі та інші приємні речі. Нехай у ваших дітей вечеря завжди асоціюється із позитивними розмовами і смачними стравами.

Формування поваги до батьків

Діти, які постійно вечеряють тільки з мамою, починають думати, що мама важливіша за батька, бо знаходить на них час, а завжди зайнятий тато – ні. Коли ви кожного дня вечеряєте всі разом, діти вчаться поважати і цінувати обох батьків. Для них важливо, що незважаючи на свою зайнятість, мама і тато завжди знаходять час для спільної сімейної традиції.

Споживання здорової їжі

Батьки завжди намагаються годувати дітей тільки корисними продуктами, тому на загальному столі завжди стоятиме здорова їжа. Тож коли дорослі сідають за стіл разом з дітьми, вони мимоволі будуть їсти корисні сирники і зелені салати, замість бутербродів з ковбасою. Ось чому сімейна традиція вечеряти разом – це хороший спосіб покращити здоров’я всіх членів родини.

Гуртування родини

Сімейні вечері допомагають згладити невеличкі сімейні сварки та зближують батьків і дітей. Люди, які разом їдять, так чи інакше, мають налагоджувати контакти. Тож ця сімейна традиція допомагає навчитися чути і розуміти один одного, а тим самим покращує родинні зв’язки і зміцнює сім’ю.

Засвоєння хороших манер

Спільна сімейна вечеря також допомагає навчити дитину хорошим манерам, звісно ж, якщо ви самі будете їх дотримуватись. Це стосується як маленьких дітей, які вчяться користуватися виделкою і ложкою, так і дорослих, які звикають сідати за стіл із чистими руками і не бешкетувати під час вечері. Крім того, діти навчаються пунктуальності, тому що той, хто спізнюється, змушує чекати всіх інших.

Створення приємних спогадів

Коли діти подорослішають, вони ніколи не забудуть ці дорогоцінні сімейні вечері. Вони пам’ятатимуть, як важливо сідати за стіл всією родиною і продовжуватимуть це робити зі своїми дітьми. Тож ця сімейна традиція передаватиметься від покоління до покоління. Невже цього не достатньо, щоб розпочати будувати спільні сімейні спогади вже сьогодні?

Від CIKAVOZNATY.COM.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше