Чому не варто у щось вірити й розуміти

2 листопада 2016
Roman Bonchuk
Ілюзія сильніша за дійсну реальність. Голограми всесвітів та його підрівнів Бома та Дірака повільно та акуратно зайшли у сферу текстового океану. Текстовий океан слабкіший за суто проговорений, бо слова фіксуються клітинним соком та водою. Прикладів безліч. 

Медицини не існує. Є спекулятивна сфера суто впливу на підсвідомі страхи: з ним можна зустрітись, проговорити наболіле, увійти в Аспект хронічного запаморочення й розчинитись. Калібрування води вивчали цілі інститути: зокрема читання молитов - атомарна структура води одразу змінюється...деколи кардинально.

Релігії не існує. Є дисциплінарне програмування за Методою концентрування й зосередження: молитва, як медитація діє суто в підсвідому голограму й породжує континуум розуміння, що все погане та поганське врешті є добрим й правдивим.

Хвороб не існує. Є спекулятивні збої окремих функцій окремих органів та їхньої роботи і лікар, як служитель невідомих низьких структур, танцює Танець смерті. Помирати треба спокійно, від старості. Хоча є достатньо методів уникнення: створення альтернативних польових структур. Організм сам може перемогти будь-який вірус. Треба дати йому просто Можливість.

До прикладу, у вас алергія на шкірі. Лікар вас розкладає в понятійну конструкцію і гіпнозом робить вас залежними: там просто реакція шкіри на хлор у воді.

Продуктів не існує: все, що продається - це генномодифіковане ваше сповільнене старіння й смерть.
Рак був завжди. Навіть у пікантропів найбільш поширеним був рак кісток.

Хоча з раком потрібно боротись на ментальному рівні. Розуміти, де є Програмні процеси апаптозу, а де з вас хочуть висмоктати ваші таланти.

Людина є паразитарним конструктмвним біосом: комбінацією лужних і кислотних середовищ та вашою присутністю в небезпечних ментальних війнах та духовної слабкості. З часом придумають "розумний ніс", котрий вже по аромату вашої шкіри визначатиме перебільшену кількість паразитів у вашому організмі.

Ресурси будуть неупинно скорочуватись: є місто біля Австралії, де автівки їздять на кокосовому паливі - кокос є найбільш екологічно чистим продуктом. Але кокоси мають властивість закінчуватись. Зроблять штучні...

Світ перейде на альтернативні джерела. Якщо планета почне забирати всю енергію сонця - Сонце просто згасне. Але ще є Місяць. А там безліч страшних потвор.

На землю впаде рано чи пізно метеорит і матимете нові хімічні сполуки - з них створять врешті Темну матерію. Хоча, можливо, все ж таки вдасться зробити це в Колайдері. Колайдер - це пошук альтернативної матерії і, відповідно, всесвіту. Хоча, можливо, це науково-фінансова піраміда.

Розуму не існує: є аспекти його розвитку і контролю. Розвиток відбувається лінійно хаотично, тому головним є Контроль. Про контроль розуму написані веди та упанішади. Писар зі слонячою головою є можливою голограмою Рожевого слона, що нам сниться і якого ми рахуємо...

Безсмертя не існує. Хоча його варто було вигадати для виправдання помилок та чиєїсь нехлюйності.

Любові не існує. Можливо, у віці 18 років розкривається генетична преамбула.

Милосердя є запорукою успіху. Коли віддаєте та відмовляєтесь - є шанс залишитись здоровими та отримати від всесвіту бонус Простого щастя.

Зброя є атрибутом безсилля. Тут аргументи зайві.

Патріотизм є політичною абстракцією. Україна тому чистий приклад. 

Символізм є грою емпіричної безвихідної парадигми.

Книги є криком чиєїсь недієвої сили. Хто сильний - просто Діє.

Живопис є грою генетичних спогадів. Хочете прогресу в парапсихології - вперед до мольберту й колекціонуйте страхи та душі. 

Публічні та успішні отримають трагічні смерті.

Менеджери церкви ховатимуться в бункерах найстрашнішого Пекла - пекло є голограмою їхнього емпіричного світу та уяви.

Христос був. Найсильніший маг усіх часів та Майстер екстрасенсорики. Похований в Кашмірі.

Атомів й геному не існує - це прості Моделі для підручників та спекуляцій. Мендель помер з посмішкою на обличчі.

Вершиною вселенської еволюції є Хробак. В нього є все, навіть рак не чіпляється і геномної пам'яті в 500 разів більше за людську - згідно зі спекулятивними підручниками.

Йога - програма самоконтролю. Дихання і вправи є засобом заробляння окремих Агентів.

Простір медіа та інтернет ресурсів є сферою рептилоїдних маніпуляторів. Вони самі собі обгризають хвости...

Телебачення - найстрашніша голограма.

Дурнів варто хвалити.

Розумні самі собі вириють яму.

Людина помирає, коли голограма вичерпується.

Все..
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

YaroslavaBright YaroslavaBright 3 листопада 2016
Ідея не нова, але щось у цьому є
Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше