ЧОМУ ДІВЧАТА ХОЧУТЬ ЇСТИ І НЕ ПОПРАВЛЯТИСЬ, А НЕ ПРИНЦА НА БІЛОМУ КОНІ?

13 березня 2015
Женя Кот
Думаю, відповідь на це питання не лише в популяризації сучасною культурою ідеальної бізнес леді з ідеальною фігурою та авто, а в історичній пам'яті саме нашого народу (себто ментальності) та в пам'яті не такій давній, а в радянській. Адже наші мами та бабусі, як правило, "тягнули на собі" і дітей, і батьків, і часто ще й того чоловіка. Прикладом є всім досі знайома жінка, яка тарабанить з магазину по 4 кульки в кожній руці, а позаду йде "принц" і курить. Наших бабусь не можна звинувачувати в такому, така була тоді реальність, вони робили, що могли. І судячи з таких прекрасних феміністок - нас, робили це непогано. Власне, контраст пані на мерседесі з зарубіжних фільмів та пані з чотирма сумками з наших магазинів і сформував в молодого покоління бажання мати кар'єру, 3 розмір грудей, та XS-розмір одягу, але не мати чоловіка.

Хоча в самій ідей чоловіка в нашому менталітеті ще можна покопирсатись, адже не раз, їдучи в маршрутці, спостерігаю таку картину: сидить молода сімя, років по 26, не більше кожному. Дружина всадила своє "чадо" до вікна, тримаючи сумки, погладжує його руку, а сама сидить з краю, щоби боронь боже якась 90-річна стара подумала підняти його. Він під вікном, а вона і сама жінка, тому теж не встає. Суть цієї казки в тому, що наші жінки не стільки феміністки, скільки самі не проти таргати ті сумки і оберігати своє щастячко. Чи то, знову ж таки, баба навчила, чи феміністична ідея ще не настільки прийшла до нас, щоб зовсім відмовитись від чоловіка, а ось посадити його під вікно і вирішувати все самій можна.
 
Феміністична революція Україні зокрема ще не загрожує, бо здебільшого ті ж таки фігурові леді хочуть заміж, як правило, за заможного та хоча б трішки відповідного їй за інтелектом, але хочуть.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Mari_Pskovskih Mari_Pskovskih 4 квітня 2015
Сам хірню пишеш. Краще дивись за тим що сам пишеш. Потім вже комусь пиши. А текст цікаво читати
Evgeniya Evgeniya 14 березня 2015
MorisBrother мені було дуже приємно від самого початку читати твої коментарі

стосовно твоїх випадок про лезбіянок і кісельова то я досі не розумію до чого це але нехай.

ти сказав що хотів і абсолютно не зрозумів що хотіла сказати я. (але у всякому разі дякую за порівняння з Кісельовим. )
MorisBrother MorisBrother 14 березня 2015
Evgeniya
Без коментарів. В мене після прочитаного таке відчуття, наче передивився всі випуски новин з Кісельовим)
Всі коментарі
Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше