Чому чоловікам корисно носити термобілизну?

18 березня 2019
Редакція
Зазвичай чоловіки набагато рідше приділяють увагу тонкощам формування свого гардероба. Проте в останні роки ця тенденція кардинально змінюється, особливо, коли мова йде про захисні елементи одягу.

 

Сьогодні багато представників сильної статі подумують про те, щоб купити зимову чоловічу термобілизну. Однак є й такі, що досі сумніваються. Причин може виявитися кілька. І одна з них — це шкідливо чи корисно? Відповідь пропонуємо знайти в подальшому обговоренні цієї теми.

Факти про чоловічу термобілизну

По суті, ті, хто пропонує купити термобілизну для чоловіків, наполягають на її подвійному ефекті — відведенні вологи і збереженні тепла. Так воно і є, але з деяким застереженням: існують різні моделі і фасони.

 

Різновиди чоловічої термобілизни

Саме ці різновиди формують три категорії чоловічої термобілизни, — отже, — і її функціонального призначення. Ба більше, некоректно підібрана модель не завжди корисна для чоловіків.
  •  Чоловіча термобілизна, що утримує вологу, призначена саме для збереження тіла в сухому стані. Частка теплозберігаючих властивостей в такій чоловічій термобілизні може бути різної інтенсивності;
  • Теплозберігаюча термобілизна для чоловіків більше орієнтоване для суворих зим і умов, коли доводиться довго перебувати на морозах;
  • Гібридна форма чоловічої термобілизни прекрасно справляється і з функцією пропускання вологи від шкіри до зовнішнього одягу і з підтриманням тіла в теплі.

Щоб дійсно досягнути користі для чоловіків від термобілизни, важливо знати, в яких умовах доведеться перебувати частіше і довше. Адже одна справа відправитися у високогір'я в спортивних інтересах і зовсім інша — по кілька годин знаходитися за кермом машини в теплій кабіні.

І вже виходячи з цього, визначається функціональна категорія — термобілизна чоловіча для повсякденного носіння, для занять спортом. Неоціненна користь чоловічої білизни у відгуках визнана рибалками і мисливцями.

Чи є реальна користь?

Отже, ми підійшли до головного питання, — чому чоловікам корисно носити термобілизну. Найперше така необхідність пов'язана зі способом життя більшості представників чоловічого населення. Їм частіше, ніж жінкам, доводиться працювати на свіжому морозному повітрі. І тут користь термобілизни очевидна, — перебуваючи по кілька годин в умовах холоднечі, великий ризик підчепити небезпечні вірусні захворювання.

Другий фактор — це фізіологічні особливості чоловічого організму. Часто це пов'язано з тим, що імунітет у чоловіків ослаблений тієї ж роботою, різними захопленнями та іншими зовнішніми факторами. Дуже часто доводиться годинами перебувати майже нерухомо, вистежуючи дичину або перебуваючи на риболовлі. Ось чому чоловіча термобілизна має таку користь — без додаткових засобів обігріву на кшталт похідних грубок можна впевнено підтримувати своє тіло в безпеці.

Чоловіки за своєю природою більш активні, і їм доводиться багато рухатися, вирішуючи масу завдань. Можна, звичайно, користуватися старим методом — одягнутися тепліше в кілька шарів одягу. Але ви не зможете ворухнутися вже через кілька годин, до того ж мокрий від поту одяг призводить до швидкого переохолодження.

Ще одну причину, чому в чоловічій термобілизні є незаперечна користь, називають медики. Уже навіть молоде покоління схильне до таких неприємних захворювань, як-от запалення передміхурової залози, сечового міхура і застуди інших органів репродуктивної системи. І це, ймовірно, найголовніша причина, чому так корисно носити термобілизну чоловікам.

І якщо зіставити всі ці причини і факти, уже не дивно, чому купити термобілизну будь-якої ціни намагається все більше чоловічого населення. Цікаво дізнатися ціни? Ласкаво просимо до каталогу МаркаМода.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса і велич українських традицій очима Марії Корнілевської
Мистецьке об'єднання dotART у співпраці з арт-платформою Exhibit Around та Кафедрою соціології педагогічної культури Краківського Університету запустили фотоконкурс. Марія Корнілевська увійшла до кращих фографів світу, яким вдалось передати життя та побут іммігрантів. Її фотографія, яка була зробленна під час святкування Дня вишиванки у Римі, увійде до каталогу під назвою "Immigrant".
Читати більше