Чому чоловікам корисно носити термобілизну?

18 березня 2019
Редакція
Зазвичай чоловіки набагато рідше приділяють увагу тонкощам формування свого гардероба. Проте в останні роки ця тенденція кардинально змінюється, особливо, коли мова йде про захисні елементи одягу.

 

Сьогодні багато представників сильної статі подумують про те, щоб купити зимову чоловічу термобілизну. Однак є й такі, що досі сумніваються. Причин може виявитися кілька. І одна з них — це шкідливо чи корисно? Відповідь пропонуємо знайти в подальшому обговоренні цієї теми.

Факти про чоловічу термобілизну

По суті, ті, хто пропонує купити термобілизну для чоловіків, наполягають на її подвійному ефекті — відведенні вологи і збереженні тепла. Так воно і є, але з деяким застереженням: існують різні моделі і фасони.

 

Різновиди чоловічої термобілизни

Саме ці різновиди формують три категорії чоловічої термобілизни, — отже, — і її функціонального призначення. Ба більше, некоректно підібрана модель не завжди корисна для чоловіків.
  •  Чоловіча термобілизна, що утримує вологу, призначена саме для збереження тіла в сухому стані. Частка теплозберігаючих властивостей в такій чоловічій термобілизні може бути різної інтенсивності;
  • Теплозберігаюча термобілизна для чоловіків більше орієнтоване для суворих зим і умов, коли доводиться довго перебувати на морозах;
  • Гібридна форма чоловічої термобілизни прекрасно справляється і з функцією пропускання вологи від шкіри до зовнішнього одягу і з підтриманням тіла в теплі.

Щоб дійсно досягнути користі для чоловіків від термобілизни, важливо знати, в яких умовах доведеться перебувати частіше і довше. Адже одна справа відправитися у високогір'я в спортивних інтересах і зовсім інша — по кілька годин знаходитися за кермом машини в теплій кабіні.

І вже виходячи з цього, визначається функціональна категорія — термобілизна чоловіча для повсякденного носіння, для занять спортом. Неоціненна користь чоловічої білизни у відгуках визнана рибалками і мисливцями.

Чи є реальна користь?

Отже, ми підійшли до головного питання, — чому чоловікам корисно носити термобілизну. Найперше така необхідність пов'язана зі способом життя більшості представників чоловічого населення. Їм частіше, ніж жінкам, доводиться працювати на свіжому морозному повітрі. І тут користь термобілизни очевидна, — перебуваючи по кілька годин в умовах холоднечі, великий ризик підчепити небезпечні вірусні захворювання.

Другий фактор — це фізіологічні особливості чоловічого організму. Часто це пов'язано з тим, що імунітет у чоловіків ослаблений тієї ж роботою, різними захопленнями та іншими зовнішніми факторами. Дуже часто доводиться годинами перебувати майже нерухомо, вистежуючи дичину або перебуваючи на риболовлі. Ось чому чоловіча термобілизна має таку користь — без додаткових засобів обігріву на кшталт похідних грубок можна впевнено підтримувати своє тіло в безпеці.

Чоловіки за своєю природою більш активні, і їм доводиться багато рухатися, вирішуючи масу завдань. Можна, звичайно, користуватися старим методом — одягнутися тепліше в кілька шарів одягу. Але ви не зможете ворухнутися вже через кілька годин, до того ж мокрий від поту одяг призводить до швидкого переохолодження.

Ще одну причину, чому в чоловічій термобілизні є незаперечна користь, називають медики. Уже навіть молоде покоління схильне до таких неприємних захворювань, як-от запалення передміхурової залози, сечового міхура і застуди інших органів репродуктивної системи. І це, ймовірно, найголовніша причина, чому так корисно носити термобілизну чоловікам.

І якщо зіставити всі ці причини і факти, уже не дивно, чому купити термобілизну будь-якої ціни намагається все більше чоловічого населення. Цікаво дізнатися ціни? Ласкаво просимо до каталогу МаркаМода.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com