Чоловічий погляд на ідеальну жінку

24 жовтня 2014
Редакція
Стаття написана представником сильної половини людства про те, як деякі чоловіки уявляють ідеальну жінку.
 
"З віком чоловіки, здобувши певний "життєвий досвід", намагаються вивести критерії хорошої та поганої жінки, знайти "рецепт" ідеалу. Деякі, не знайшовши жінку своєї мрії, зовсім розчаровуються в прекрасній половині людства або починають ділити їх на категорії "хороша дружина", "хороша коханка" і т.д.
 
Що стосується мене, я точно не можу без жінки, а розриватись між кількома я теж не здатен. Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити. Не просто жити, а здійснювати подвиги, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати вогник в її очах...

Вона нічим перед тобою не зобов'язана і нічого тобі не винна. Вона з тобою тому, що їй добре і надійно, вона любить тебе.


Мені не важливо, чим вона займається. Може вона працює десь, може взагалі не ходить на роботу, але при цьому чимось займається. Важливо те, що вона наповнює змістом своє і моє життя. Її не так хвилює фінансовий бік питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність - функція чоловіків.

Мені не потрібно бачити її щодня "босою в халаті біля плити". Важливіше те, як вона почувається поруч зі мною. Відчувати її ніжність, тепло і потребу в мені.


Мене влаштовує, що у мене немає сніданку та вечері, приготовлених нею щодня, адже це краще, ніж виснажений вигляд коханої, єдине бажання якої – швидше лягти спати з горезвісним "голова болить". Нехай більше займається собою, адже подобатися чоловікам - це її природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить зі СПА-салону!!! А ще їй подобається зачаровувати чоловіків!!!  Ця енергія живить її жіноче єство, і вона продовжує квітнути. І квітне вона для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.  

Вона постійно чимось захоплюється.


То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то опануванням різних напрямків бізнесу. Їй важливо спілкування з новими людьми. Цікавиться досвідом тих, хто досяг успіху. Вона постійно розповідає тобі про свої справи, шукає розуміння і, в свою чергу, вислухає чи подивиться з тобою фрагмент цікавого хокейного матчу, бо розуміє, що це для тебе важливо.

Іноді їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і розплакатись, отримавши від рідного чоловіка турботу і увагу.


Деколи цьому немає пояснень. Просто так вона позбувається стресу. Вона завжди в глибині душі "дівчинка". Можливо, мене завжди будуть долати сумніви "а раптом я не той, про кого вона мріяла" або "той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив і її серце", і ці думки будуть змушувати мене робити більше і більше, щоб втримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна. І кожного разу, коли я обіймаю її, можливо, навіть у сні, за її реакцією я розумітиму, що дорогий для неї та вона обрала мене! І тоді я відчую, що поруч жінка, для якої хочеться жити."

Строго не судіть, це всього лиш погляд однієї людини. І в кожного може бути власне уявлення про ідеального чоловіка чи жінку. Діліться ним в коментарях ;)

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com