CHOICE

7 серпня 2015
Тanya Balyta
Всі ми прагнемо досягти чогось в цьому житті. Спочатку ми навчаємось, потім працюємо, крок за кроком наближаємося до того, про що мріємо. Але хтось з нас задумувався, чи займається він тим, чого він дійсно хоче, а не тим, що потрібно? В декого кожного дня в голові крутиться одне і теж слово: "Потрібно". Звичайне слово, а скільки в ньому закладено сенсу! Інколи дехто з нас не має просто іншого виходу, а тільки робить те, що потрібно! Це добре, якщо робота, яка тобі подобається, приносить не лише прибуток, а й задоволення. Ти одночасно і працюєш, і насолоджуєшся тим, що робиш. 
 
В кожного з нас є таке заняття, яке допомагає нам відволікатися від усього. Це може бути просто хобі. Я думаю, не один починав свої справи лише як хобі, а закінчувалося все хорошим бізнесом. Головне розібратися в тому, чого ти дійсно хочеш. Це буде першим кроком до здійснення задуманого. Якщо ти будеш знати, чим хочеш займатися, то з часом це принесе тобі хороший заробіток в житті. 

Ми можемо працювати на роботі, лише для заробітку, а займатися улюбленою справою просто у вільний час. Щоби знайти себе, щоби відпочити від усіх. Інколи буває таке відчуття, хочеться просто побути наодинці й тут нічого, і ніхто не допоможе. Лише те, чим ти любиш займатися.

Декому вдається поєднувати все і роботу, і сім’ю, і ще й встигнути позайматися тим, що тобі подобається. Але не кожен так може. Дехто просто не має на це часу, а дехто просто не має можливості. Когось взагалі підштовхують займатися тим, чим він не хоче, в такі моменти розбивається дуже багато мрій! 

Ми прагнемо жити в мирі та злагоді з іншими, але чи живемо ми в мирі та злагоді з собою? Чи знайшли ми правильний шлях в житті, той в якому нам подобається і від якого ми просто отримуємо задоволення?

Buzzy

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте також:
Чому ми такі?..
Мрії в масу
Хто ж мені винен

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати ідеальний металошукач: чому варто звернути увагу на Термінатор 3
Дізнайтеся все про металошукач Термінатор 3: від унікальних характеристик до порад при купівлі. Ця стаття розкриває переваги Термінатора 3 та його аксесуари, що робить його ідеальним вибором для шукачів скарбів усіх рівнів.
Читати більше