CHOICE

7 серпня 2015
Тanya Balyta
Всі ми прагнемо досягти чогось в цьому житті. Спочатку ми навчаємось, потім працюємо, крок за кроком наближаємося до того, про що мріємо. Але хтось з нас задумувався, чи займається він тим, чого він дійсно хоче, а не тим, що потрібно? В декого кожного дня в голові крутиться одне і теж слово: "Потрібно". Звичайне слово, а скільки в ньому закладено сенсу! Інколи дехто з нас не має просто іншого виходу, а тільки робить те, що потрібно! Це добре, якщо робота, яка тобі подобається, приносить не лише прибуток, а й задоволення. Ти одночасно і працюєш, і насолоджуєшся тим, що робиш. 
 
В кожного з нас є таке заняття, яке допомагає нам відволікатися від усього. Це може бути просто хобі. Я думаю, не один починав свої справи лише як хобі, а закінчувалося все хорошим бізнесом. Головне розібратися в тому, чого ти дійсно хочеш. Це буде першим кроком до здійснення задуманого. Якщо ти будеш знати, чим хочеш займатися, то з часом це принесе тобі хороший заробіток в житті. 

Ми можемо працювати на роботі, лише для заробітку, а займатися улюбленою справою просто у вільний час. Щоби знайти себе, щоби відпочити від усіх. Інколи буває таке відчуття, хочеться просто побути наодинці й тут нічого, і ніхто не допоможе. Лише те, чим ти любиш займатися.

Декому вдається поєднувати все і роботу, і сім’ю, і ще й встигнути позайматися тим, що тобі подобається. Але не кожен так може. Дехто просто не має на це часу, а дехто просто не має можливості. Когось взагалі підштовхують займатися тим, чим він не хоче, в такі моменти розбивається дуже багато мрій! 

Ми прагнемо жити в мирі та злагоді з іншими, але чи живемо ми в мирі та злагоді з собою? Чи знайшли ми правильний шлях в житті, той в якому нам подобається і від якого ми просто отримуємо задоволення?

Buzzy

Якщо вас зацікавила ця стаття, читайте також:
Чому ми такі?..
Мрії в масу
Хто ж мені винен

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше