Бути із собою

18 грудня 2013
Юлія Василів

Можна було б відмовитися від усього. Можна було б сказати, що байдуже, відступити і здатися.

Можна  забути, не забуваючи. Закрити очі, але все одно бачити. Можна обманювати себе або ж прийняти – усе, яке б гірке воно не було.

Можна намагатися збагнути і при цьому розуміти, що нічого не розумієш у цьому глобальному потоці інформації, людей, життя… Але все одно робити спроби…

Можна боятися – і втратити. Або оправдати рішення якоюсь іншою раціональною причиною. Це теж варіант, часто дієвий. Питання лише – доки? Можна сказати собі "Вибору не було" - і знати, що він був. Він завжди є.

Можна бути не будучи, замінюючи реальне життя безліччю всього іншого, що теж є життям. Але ЯКИМ?

Можна робити багато чого, знаючи, що насправді НЕ МОЖНА ТАК. І коли приймається це "НЕ МОЖНА", раптом вже не треба нічого доводити, показувати, боятися, досягати. Є ТИ, світ і правда. Стає трохи байдуже – по-доброму, правильному. Все набирає іншого сенсу, ми набираємо ІНШОГО сенсу.

І десь далеко завжди пролітатиме думка: "А якщо по-іншому? Якщо…". Черговий сумнів, проте із розумінням десь на підсвідомості, що відповідь давно є. Можливо із не найлегшим варіантом, але Є. І сумнів насправді потрібен лише для зрівноваження усіх переживань та знаходження суті.

Приходить моменти, коли розумієш: можна по-іншому, але треба САМЕ ТАК. Тут і зараз. Бо такий вже Ти є, навіть якщо це у якусь, чиюсь логіку не вписується.

Можна багато чого, багато як і багато чим, але варто бути СОБОЮ.

Мріяти  й  шукати,  доки  жити,
Шкварити  байдужість  на  вогні!..
А  якщо  відкрию  вже  відкрите,  -
Друзі!  Ви  підкажете  мені... 

(С) Василь Симоненко
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше