Бути із собою

18 грудня 2013
Юлія Василів

Можна було б відмовитися від усього. Можна було б сказати, що байдуже, відступити і здатися.

Можна  забути, не забуваючи. Закрити очі, але все одно бачити. Можна обманювати себе або ж прийняти – усе, яке б гірке воно не було.

Можна намагатися збагнути і при цьому розуміти, що нічого не розумієш у цьому глобальному потоці інформації, людей, життя… Але все одно робити спроби…

Можна боятися – і втратити. Або оправдати рішення якоюсь іншою раціональною причиною. Це теж варіант, часто дієвий. Питання лише – доки? Можна сказати собі "Вибору не було" - і знати, що він був. Він завжди є.

Можна бути не будучи, замінюючи реальне життя безліччю всього іншого, що теж є життям. Але ЯКИМ?

Можна робити багато чого, знаючи, що насправді НЕ МОЖНА ТАК. І коли приймається це "НЕ МОЖНА", раптом вже не треба нічого доводити, показувати, боятися, досягати. Є ТИ, світ і правда. Стає трохи байдуже – по-доброму, правильному. Все набирає іншого сенсу, ми набираємо ІНШОГО сенсу.

І десь далеко завжди пролітатиме думка: "А якщо по-іншому? Якщо…". Черговий сумнів, проте із розумінням десь на підсвідомості, що відповідь давно є. Можливо із не найлегшим варіантом, але Є. І сумнів насправді потрібен лише для зрівноваження усіх переживань та знаходження суті.

Приходить моменти, коли розумієш: можна по-іншому, але треба САМЕ ТАК. Тут і зараз. Бо такий вже Ти є, навіть якщо це у якусь, чиюсь логіку не вписується.

Можна багато чого, багато як і багато чим, але варто бути СОБОЮ.

Мріяти  й  шукати,  доки  жити,
Шкварити  байдужість  на  вогні!..
А  якщо  відкрию  вже  відкрите,  -
Друзі!  Ви  підкажете  мені... 

(С) Василь Симоненко
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше