Британський журнал написав про український гурт

27 січня 2017
UAPOST.US
У відомому британському виданні Dazed вийшла стаття, присвячена пост-радянським поп-виконавцям. Героями матеріалу стали російські та українські музиканти, які "черпають натхнення зі слов’янського шику і радянського свегу, не вдаючись до кліше".
 
uapost.us

Україну в публікації представив проект Нати Жижченко ONUKA. "Модернізація традиційного народного звучання за допомогою сучасних інструментів – це не новинка. Але ONUKA робить навпаки, створюючи сучасну музику з використанням народних інструментів", – пише автор.

Він зазначив, що студія, де записується гурт, схожа на музичний музей із безліччю старовинних інструментів, які додають унікального звучання їхній музиці: "Бандура, сопілка і трембіта прийшли в сучасну українську музику саме завдяки ONUKA".

Також у матеріалі згадується дизайнерська студія Patoka, яка створює костюми для ONUKA, поєднуючи фольк і футуризм.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Холодильники Samsung з No Frost: як та коли їх потрібно розморожувати
Вибір холодильника – відповідальне рішення, бо ж ми обираємо цей агрегат не на один чи два роки. Кожен покупець намагається вибрати холодильник, який вірою та правдою слугуватиме родині впродовж принаймні десяти років.
Читати більше