Броньовані двері: чи дійсно вони захистять від зловмисників?

25 січня 2019
Редакція

Вхідні двері у квартиру, дім чи офіс – це перший «кордон», який призначений для захисту від непроханих гостей. У випадках, коли потрібні підвищені заходи безпеки, рекомендують встановлювати броньовані двері. Вони відрізняються від звичайних тим, що укріплені товстим верхнім шаром із міцної сталі. Така перепона зводить до мінімуму імовірність незаконного вторгнення сторонніх до приміщення.

Позиції щодо броньованих дверей кардинально протилежні. Дехто вважає їхнє встановлення одним із заходів, які зроблять життя безпечнішим і збережуть майно від крадіжки, інші ж впевнені, що якщо дійсно злочинець захоче, він у будь-якому випадку може потрапити у приміщення. Насправді двері із шаром броні справді ефективні, якщо дотримуватись двох вимог:

  • Вибрати надійного виробника дверей;

  • Встановити якісний замок.

Врахувавши ці правила, можна не сумніватись, що такі двері перетворять житло чи будь-яке інше приміщення у неприступну фортецю.  Наприклад, на сайті http://dveri.com.ua/ представлено широкий вибір надійних броньованих дверей, стійких до злому і навіть вогнепальної зброї. Звичайно, також слід подбати про відсутність інших шляхів для доступу «ворога».

За яких обставин доцільне встановлення броньованих дверей

Установка броньованих дверей необхідна тоді, коли є реальні причини для додаткових заходів безпеки:

  • В офісах та інших закладах – при наявності цінного майна, документації, фінансових коштів, коли на комп’ютерах чи зовнішніх носіях зафіксована суворо конфіденційна інформація;

  • У квартирах чи будинках, – якщо там зберігається дороге майно, житло знаходиться в неблагонадійному кримінальному мікрорайоні, чи були попередні спроби незаконного проникнення.

Окремо варто розглядати ситуації, коли професійна чи громадська діяльність може спровокувати активність злочинців (наприклад, з метою викрадення матеріалів розслідувань,  для залякування тощо).

Які функції, окрім захисних, виконують броньовані двері

Броньовані двері слугують не лише для своїх безпосередніх завдань. Завдяки конструкції та використовуваним матеріалам, такі двері стійкі до деформації. Також вони забезпечують хорошу теплоізоляцію, поглинають сторонні шуми ззовні, мають протипожежні характеристики.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com