Бренд SHUSHAN представив нову колекцію CONSONANCE

9 лютого 2017
Редакція
Звернувшись до природи за натхненням, дизайнер бренду SHUSHAN - Шушан Памбухчян присвячує свою нову колекцію справжній, непідробній та чистій красі. Ширяюча у всьому всесвіті краса знаходить своє відображення в жінці.
 
Назва "CONSONANCE" говорить сама за себе, адже нова колекція говорить про співзвуччя та гармонію, про природність тв органічність, про єдність природи і людини. Знаковими елементами колекції стали різні, але гармонійні водяні рослини. Так образ жінки передається через ніжну, благородну і величну лілію, а чоловіка - через оксамитовий і самодостатній очерет.
Ідею природності у всьому Шушан втілила за допомогою трапецієподібних силуетів, піджаків, суконь, светрів і впізнаваних кишень.
 
Для створення нової осінньо-зимової колекції дизайнер використала креп, шерсть, шовк і доповнила їх вишивкою та комбінованої в'язкою.
 
Показ колекції відбувся 4 лютого в основній програмі Mercedes-Benz Kiev Fashion Days на головному подіумі в КВЦ "Парковий".
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше