Чого очікувати від цьогорічного Форуму видавців

22 серпня 2018
Аня Остапчук

19-23 вересня відбудеться головний культурний фестиваль країни  25 Book Forum та 13-й міжнародний літературний фестиваль. У програмі понад 1000 подій, 25 тематичних кластерів та спецпроектів. 

На вас чекає:

  •  Національний книжковий ярмарок.
  •  Міжнародний літературний фестиваль.
  •  Церемонія вручення премії «Book Forum Best Book Award».
  •  Всеукраїнський бібліотечний форум.
  •  Благодійна акція  «Третій вік: задоволення від читання».

Учасники: близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1100 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн.

Програма заходів: понад 900 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 50 локаціях. У програмі – 25 тематичних напрямків та спецпроектів: історія, мови/переклади, креативні індустрії та урбаністика, бізнес, освіта, медицина, мистецтво, медіа та інші.

Почесними гостями стануть американські письменниці Марсі Шор  та Енн Епплбом
 
Соціальні та благодійні заходи: благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання», Всеукраїнський конкурс есеїв  “Моя книжкова полиця”, збирання книжок для потреб бібліотек Сходу України.


Офіційні заходи:

·         Презентація “Форумологія. 25 років натхнення” – 18 вересня;

·         Прес-брифінг 25 Book Forum  – 19 вересня;

·         Урочисте відкриття за участі Президента України Петра Порошенка – 19 вересня;

·         Церемонія вручення премії  «BF Best Book Award» – 20 вересня;

·         Ніч поезії і музики non-stop – 22 вересня;

·         Офіційне закриття 25 Book Forum – 23 вересня.

 


Серед новинок з’являється новий тип квитків, який команда пропонує для відвідувачів.
На вересневий Book Forum кожен їде за своїм! Сотні історій і незабутніх моментів трапляться з кожним, хто завітає до Львова на ці 5 днів головного культурного фестивалю країни. Яким би не був ваш особистий сценарій відвідин 25-го Букфоруму, головне — отримати задоволення! Саме тому цьогоріч, об’єднавши усі потреби у культурних івентах, розвагах і відпочинку, Букфорум створили унікальний абонемент — Book Forum Card.

Більше про букфорум кард.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ХТО ВБИВ ОЛЕСЯ? Олесь Ульяненко "Сталінка"
Якщо взяти будь-який роман Олеся Ульяненка з-понад двадцяти, то можна помітити, що вбивств на квадратний сантиметр тексту в нього набагато більше, ніж у реальному житті. Складається враження, що письменник сам притягував смерть до себе.
Читати більше
Шокуючі факти про побут і гігієну жінок Європи в XVIII-XIX століттях
Сучасні люди так швидко звикли до різноманітних благ цивілізації, що зараз важко собі уявити, як раніше без них обходилися. Про те, які проблеми зі здоров’ям і гігієною виникали у людей епохи Середньовіччя, — поговоримо далі.
Читати більше