Більше 11 мільйонів туристів відвідали Україну у 2017 році

26 грудня 2017
Редакція
11,1 мільйонів туристів відвідали Україну в 2017 році. Згідно зі звітом Міністерства економічного розвитку України, оприлюдненим на офіційному сайті відомства, ця цифра на 7% перевищує показники минулого року (у звіті фігурують дані за перші 9 місяців 2017 року).
  Варто відзначити, що темп приросту в'їзного турпотоку в Україну відповідає торішньому і становить 7%. ТОП-5 країн, звідки прибувають до нас туристи, залишається незмінним: Молдова, Білорусь, Росія, Польща та Угорщина. Позитивною тенденцією є повернення в Україну туристів з Білорусі (+700 тис осіб), які раніше, на початку напруженої соціально-політичної ситуації, різко скоротили кількість візитів в Україну. Також продовжує зростати туристичний потік з Молдови, Ізраїлю, Туреччини та Німеччини, а ось гостей з Росії, Польщі, Угорщини та Словаччини за результатами 3 кварталів стало менше навіть в порівнянні з показниками попереднього року.

Фахівці Мінекономрозвитку також підрахували, що загальна сума туристичного збору цього року склала 47,8 мільйонів гривень, що перевищує показники 2016 року на 25,7%.У прес-службі міністерства також нагадали, що в 2017 році була розроблена і схвалена Стратегія розвитку курортів і туризму на період до 2026 року. Також були внесені поправки до Законів України "Про туризм" та "Про курорти" в частині, що стосується відповідальності туроператорів і додання населеним пунктам статусу курорту.

Відзначимо, що в списку пріоритетних напрямків роботи Мінекономрозвитку на 2018 рік розвиток туризму та індустрії гостинності не позначені.

Фото: zruchno.travel
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше