Барви веселки

22 вересня 2017
Mihal Vlad
У її долонях весь навколишній світ перетворюється у вічне і невимовне свято! Пелюстки її думок вкривають зоряними метеликами буденний зойк нового дня і перетворють його на захоплюючий перформенс. Подію! А далі тільки радість та здивування від того, що потім бачиш. Акт небесного творення – це чаруюча та незбагненна справа. Бажання та хист - це його пілігрими!   
 
БАРВИ ВЕСЕЛКИ
 
                       Nataly P.    
                             
веселка й досі вабить снами,
їм візерунки випліта.
так літо – вдень – жене за нами,
душі торкнеться й відліта.
 
у тих барвистих візерунках
заховано прийдешній світ.
у нетрях тих, у тих малюнках
чарівним пензлем марить квіт.
 
тим квітом зв'яже оберемки
пересторожених надій,
а барви вхоплять – як перейми –
й нуртують наче чародій.
 
як кульки у долонях грають,
як писанки чарівних днів.
від щастя серце завмирає
в дівчат – під осінь! – й поготів.
 
21 – 22 вересня 2017
Михал Влад
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше