Бабусині казки на склі: художниця Наталі Курій-Максимів пише колоритні українські пейзажі

21 серпня 2017
Лесічка Кіт
Володіючи іскрометним почуттям гумору і нестримною фантазією, натхненна дитячими спогадами і бабусиними казками, сучасна українська художниця Наталі Курій-Максимів створила чудову серію робіт, в якій майстерно поєднала наївно-радісне бачення навколишнього світу з елементами національного колориту. Але найдивніше те, що всі її картини написані не на звичних полотнах, а на холодному, тонкому і такому вибагливому склі ...
 
ukraineartnews.com
 
Незважаючи на те, що техніка письма на склі досить складна і вимагає до себе особливої ​​уваги, тим не менш, Наталі віддала свою перевагу саме їй.
 
ukraineartnews.com
 
Завдяки такому стилю, фарби, нанесені на зворотний бік скла, набувають особливої ​​яскравості та насиченості. Безумовно, такі картини виглядають особливими, вражаючи легкістю форм і контрастом. До того ж з кожним новим шедевром розкривається неймовірний талант художника.


 
ukraineartnews.com
 
Сюжети її робіт вражають величезною кількістю дрібних деталей, півтонів і відтінків, а також манерою виконання. М'які, ніжні, плавні лінії, образи, що зачаровують, багатогранна тематика від романтичних мотивів до глибокої філософії, неповторний стиль - все це і багато іншого робить її творчість унікальною і впізнаваною в усьому світі.
 
ukraineartnews.com
 
Джерело: ukraineartnews.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше